مالتینا | خرید از آمازون
بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Hot Copy Paste 7.5.0 جایگزین حرفه ای کلیپ بورد ویندوز

نرم افزار ویندوزSalaR5221 21 بهمن 1395
Hot Copy Paste

Hot Copy Paste

  تمامی ویندوزها توانایی Cut, Copy و Paste مجدد اطلاعات مانند متن ها و عکس ها را از یک برنامه به برنامه دیگر دارند. حافظه موقت ویندوز، اطلاعات شما را ذخیره میکند چه این اطلاعات بصورت تصویر باشد و چه بصورت قسمتی از یک متن، و شما قادر به انتقال و جابجایی این تکه های کوچک اطلاعات از یک نقطه به نقطه دیگر خواهید بود. تنها مشکل این است که این حافظه موقتی ویندوز قادر به تمرکز روی یک مورد در هر بار میباشد. اگر شما نیاز به جابجایی تعداد زیادی از این تکه ها را داشته باشید، میبایست آنها را کپی کرده، برنامه را عوض کنید، مجدداً Past کنید، و دوباره به برنامه ی اول برگردید و تکه های دیگر را کپی کنید... که این کار بسیار ملالت آور و وقت گیر است. نرم افزار Hot Copy Paste یک حافظه الحاقی پیشرفته برای حافظه موقت ویندوز میباشد و شما را از محدودیت های ویندوز نجات میدهد. با کمک این ابزار میتوانید حجم نامحدودی از اطلاعات را Copy و Past نمایید. اطلاعاتی که Cut و سپس Copy میشوند، به هیچ وجه از بین نخواهند رفت، حتی اگر کامپیوتر تان را ری بوت reboot کنید!

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.