بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Hot Copy Paste 7.5.0 جایگزین حرفه ای کلیپ بورد ویندوز

Hot Copy Paste

Hot Copy Paste

 تمامی ویندوزها توانایی Cut, Copy و Paste مجدد اطلاعات مانند متن ها و عکس ها را از یک برنامه به برنامه دیگر دارند. حافظه موقت ویندوز، اطلاعات شما را ذخیره میکند چه این اطلاعات بصورت تصویر باشد و چه بصورت قسمتی از یک متن، و شما قادر به انتقال و جابجایی این تکه های کوچک اطلاعات از یک نقطه به نقطه دیگر خواهید بود. تنها مشکل این است که این حافظه موقتی ویندوز قادر به تمرکز روی یک مورد در هر بار میباشد. اگر شما نیاز به جابجایی تعداد زیادی از این تکه ها را داشته باشید، میبایست آنها را کپی کرده، برنامه را عوض کنید، مجدداً Past کنید، و دوباره به برنامه ی اول برگردید و تکه های دیگر را کپی کنید... که این کار بسیار ملالت آور و وقت گیر است. نرم افزار Hot Copy Paste یک حافظه الحاقی پیشرفته برای حافظه موقت ویندوز میباشد و شما را از محدودیت های ویندوز نجات میدهد. با کمک این ابزار میتوانید حجم نامحدودی از اطلاعات را Copy و Past نمایید. اطلاعاتی که Cut و سپس Copy میشوند، به هیچ وجه از بین نخواهند رفت، حتی اگر کامپیوتر تان را ری بوت reboot کنید!

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.