در حال بارگذاری...

User Control 15.686 کنترل کاربران در ویندوز

User ControlUser Control

  یک رایانه به خودی خود، قادر به کنترل نحوه استفاده کاربران خود نمیباشد. در اینصورت نیاز به کنترل و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ضروری به نظر میرسد، هنگامی که کارمندان بطور غیر قانونی نرم افزارهایی را دانلود میکنند، یا زمانیکه دانش آموزان به مقاصد غیر آموزشی  از این دستگاه استفاده میکنند، یا وقتی مسئولان بخش بازرگانی تنظیمات یک کامپیوتر عمومی را تغییر میدهند. User Control نرم افزاری که برای مصرف شرکت های کوچک تا متوسط،  مدارس،  آژانس های اجتماعی و عمومی، و البته اشخاصی که علاقمند به محافظت و کنترل، مصرف کامپیوترشان هستند میباشد. این برنامه توانایی جلوگیری از دسترسی به سایت های ممنوع را دارد، همچنین میتواند از دسترسی به اجزاء و تنظیمات اجرایی دستگاه شما جلوگیری نماید، این امر موجب. حفاظت برنامه ها و دسکتاپ خواهد شد.
برخی ویژگی های نرم افزار User Control :
  • محدود نمودن دسترسی به برنامه ها بصورت کامل یا در موارد خاص
  • کنترل کامل بر استفاده از اینترنت
  • عدم تغییر در دسکتاپ
  • اتصال خودکار
  • راحت تر نمودن وظیفه و کار مدیران.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.