بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

EaseUS Todo PCTrans Technician 9.6 انتقال اطلاعات از سیستم قدیمی به سیستم جدید

نرم افزار ویندوزCapitalist14130 25 خرداد 1396
EaseUS Todo PCTrans

EaseUS Todo PCTrans

  یک کامپیوتر جدید خریدید و میخواهید تمام اطلاعات و نرم افزارهای خود را از کامپیوتر قدیمی به جدید منتقل کنید؟ یا اینکه کامپیوتر خود را ارتقاء داده اید و ویندوز xp رو به ویستا یا ویندوز 7 یا 8 ارتقاء داده اید؟ میخواهید فایل های خود را از یک کامپیوتر به دیگری منتقل کنید؟ برای جابجایی اطلاعات و نرم افزارها از یک سیستم عامل 32 بیتی به یک سیستم 64 بیتی مشکل دارید؟ برنامه Todo PCTrans این مشکلات را به خوبی حل میکند.
برنامه حرفه ای و بی دردسر Todo PCTrans بسیار مناسب و کاربردی است که در انتقال برنامه ها، اطلاعات، و تنظیمات از یک کامپیوتر یا یک سیستم عامل به دیگری به شما کمک میکند و در زمان و انرژی شما صرفه جویی میشود.
هیچ مهارت یا علم خاصی برای استفاده از این برنامه نیاز نیست. در این جابجایی ها برنامه هایی که روی دستگاه جدید شما از قبل نصب شده اند، over write نخواهند شد.
ویژگی‌ های نرم‌افزار:
  • انتقال برنامه‌ها و اطلاعات از طریق اتصال به شبکه یا فایل ایمیج
  • انتقال برنامه‌ها و اطلاعات انتخاب شده از یک سیستم به سایر سیستم‌ها
  • انتقال برنامه‌ها و اطلاعات انتخاب شده از سیستم عامل قدیمی به سیستم عامل جدید درجا پس از آپدیت ویندوز
  • قابلیت لیست سازگاری برنامه‌های آپدیت که به شما کمک می‌کند تا اخرین سازگاری برنامه‌ها برای عمل انتقال روی مقصد جدید را بررسی کند و انتقالی بهینه را فراهم سازد
  • پشتیبان‌گیری و بازگردانی فایل‌ها، پارتیشن‌ها، Outlook، سیستم عامل و...

توضیحات :
  • در نسخه PRO فعال سازی نرم افزار به صورت آنلاین انجام میشود و مدت زمان اعتبار سریال مشخص نیست

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

1. Supported Operating Systems- Windows XP 32-bit
- Windows Vista 32-bit and 64-bit
- Windows 7 32-bit and 64-bit
- Windows 8/8.1 32-bit and 64-bit
- Windows Server 2003
- Windows Server 2008
- Windows Server 2012

2. Operating System on new PC requires to be equal or newer than the old PC. For example, the applications cannot be transferred from Windows 7 to Windows XP. Todo PCTrans supports the following transfer scenarios:- Transfer from 32-bit to 64-bit
- Migrate from Windows 8.1 to Windows 8.1
- Migrate from Windows 8 to Windows 8/8.1
- Migrate from Windows 7 to Windows 7/8/8.1
- Migrate from Windows XP to Windows XP/Vista/7/8/8.1
- Migrate from Windows Vista to Windows Vista/7/8 /8.1