LC Technology Solid State Doctor 3.1.4.2 مدیریت درایو های SSD

نرم افزار ویندوزharc98710635 24 آذر 1395
LC Technology Solid State Doctor

LC Technology Solid State Doctor

  برنامه ای برای بهبود عملکرد، بهینه سازی، امنیت داده ها و مدیریت فریمور دیسک های SSD می باشد. این برنامه به شما کمک می کند تا اطلاعات دقیقی از درایو های SSD خود بدست آورید و یا بتوانید از فایل های خود پشتیبان تهیه کرده و اطلاعات خود را در اینگونه درایوها به صورت امن و کامل پاکسازی کنید و مدیریت و بهینه سازی این گونه درایو ها را ابا استفاده از ابزارهایی که در اختیار شما قرار می گیرد انجام دهید.
برخی از ویژگی های LC Technology Solid State Doctor

Drive information Tool :
این ابزار به شما اطلاعات پایه ای درایو های موجود روی سیستم شما را نمایش می دهد.این اطلاعات نمایش داده شده شامل شماره مدل درایو، شماره سریال، ورژن فریمور، شماره پورت، سایز درایو، ورژن ATA، ویژگی های پشتیبانی شده،درجه حرارت درایو، نمایش زمان Lifetimeدرایو و... می باشد.

Overprovision Tool :
این ابزار به کاربر اجازه می دهد تا بخشی از فضای آزاد روی SSD را به بخش کنترلر در SSDاختصاص دهد. این فضای ایجاد شده بر روی درایو به کنترلر اجازه می دهد تا کارآیی و طول عمر درایو SSD را بهتر مدیریت ونگهداری کند.

Disk Clone Tool :
این ابزار کمک میکند تا یک کپی از محتویات درایو مورد نظر انتخاب شده را در درایو مقصد مورد نظر به منظور پشتیبان گیری ایجاد کند.

Optimize TRIM Tool :
این ابزار بلوک هایی از درایو SSD را که مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار نگرفته را مشخص می کند. استفاده مرتب از این ابزار کمک می کند تا کارآیی درایو SSD در بالاترین حد ممکن آن قرار گیرد.

Secure Drive Wipe
این ابزار به شما کمک می کند تا محتویات یک درایو را به صورت کامل و امن به شیوه ای غیرقابل بازیابی پاک کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.