خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

PowerPoint Slide Show Converter 3.2.4.2 مبدل اسلایدشو PowerPoint به فایل اجرایی

DzSoft PowerPoint Slide Show ConverterDzSoft PowerPoint Slide Show Converter

  یکی از روش های ارائه مقالات و Proposal ها استفاده از انواع اسلایدشوهایی است که توسط نرم افزار PowerPoint طراحی می شوند. یکی از دلایل استفاده بسیار از این نرم افزار دارا بودن امکانات فراوان و سادگی در استفاده بوده و هر کس حتی کاربرانی هم که آشنایی زیادی با کامپیوتر نداشته می توانند از امکانات آن استفاده نمایند. یکی از ایرادهای PowerPoint نداشتن امنیت کافی بوده و هر کسی میتواند اسلایدشو ها را کپی کرده و آنها را با کمی تغییرات با نامی دیگر انتشار دهد. شاید یکی از راه حل های مناسب تبدیل این فرمت به فایل اجرایی یا همان EXE باشد که پس از آن تقریباً دیگر قابل تغییر نیست. این برنامه که از سافت 98 دانلود میکنید قابلیت تبدیل آسان فرمت PPT به EXE را داشته و میتواند با سرعتی بالا کار تبدیل را انجام دهد. یکی دیگر از فواید این تبدیل عدم نیاز به نصب بودن نرم افزار PowerPoint بر روی سیستم های دیگر است و در هر سیستمی به راحتی میتوان اسلایدشوها را به نمایش درآورد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.