بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Windows Error Lookup Tool 3.0.7 - مرجع شناسایی خطاهای ویندوز

نرم افزار ویندوزTRACKER4580 11 تیر 1392

Windows Error Lookup ToolWindows Error Lookup Tool 3.0.7

  در سیستم عامل ویندوز برای پیام های هشدار و یا توقف نرم افزار در هنگام اجر کدهای Decimal و یا Hex نمایش داده میشود که هر یک از این کدها برای توسعه دهندگان این سیستم عامل تعابیر و معانی خاصی دارد. حال اگر شما در هنگام استفاده از نرم افزاری با یکی از این پیغام ها روبرو شدید، برای برطرف نمودن مشکل دو راه پیش رو دارید، راه اول کد مربوط به پیام خطای ایجاد شده را یادداشت کرده و در موتورهای جستجو به دنبال معنی درست آن بگردید. راه دوم استفاده از نرم افزار Windows Error LookUp Tool که شما با کمک آن میتوانید انواع کدهای مربوط به خطاهای مختلف در ویندوز را در این نرم افزار وارد کرده و مفاهیم و معانی درست آنها را از نرم افزار دریافت کنید .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.