بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Comfort Clipboard Pro 7.0.3.0 مدیریت امن بر حافظه کلیپ بورد ویندوز

نرم افزار ویندوزharc9875018 8 بهمن 1391

Comfort Clipboard

  برنامه ای برای افزایش کارایی حافظه کلیپ بورد ویندوز می باشد. همانطور که می دانید حافظه کلیپ بورد ویندوز تنها قابلیت نگه داری یک موضوع کپی شده را دارد که در صورت کپی موضوعی جدید دیگر نمی توان از موضوع کپی شده قبلی استفاده کرد و همچنین با ریستارت کردن یا خروج از محیط کاربری این حافظه خالی می شود. در این زمینه برنامه های متنوعی برای مدیریت بر حافظه کلیپ بورد ویندوز وجود دارد که این برنامه نیز یک از آن ها می باشد که قادر است تا این محدودیت های حافظه کلیپ بورد ویندوز را بر طرف کند تا شما بتوانید موضوعات بسیاری را  برای Paste کردن کپی کنید و در زمان های دلخواه از هر کدام چندیدن بار استفاده کنید.
برخی از ویژگی های برنامه Comfort Clipboard Pro :
  • عدم محدودیت در تعداد موضوعات برای کپی کردن و نگه داری توسط برنامه
  • قابلیت جستجو در موضوعات کپی شده
  • قابلیت Paste کردن محتویات حافظه کلیپ بورد ویندوز در یک فرمت تعیین شده
  • قابلیت تعیین موضوعات کپی شده به عنوان مورد علاقه
  • قابلیت تخصیص کلید میانبر برای موضوعات کپی شده مورد علاقه
  • قابلیت اختصاص یک نام به موضوعات کپی شده (مثلا دادن نامی گمراه کننده به یک رمز عبور کپی شده در حافظه کلیپ بورد)
  • و برخی دیگر...

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.