بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

DeEgger Embedder 1.3.1 مخفی کردن فایل در فایلی دیگر

DeEgger Embedder

DeEgger Embedder

  يک نرم افزار رايگان و کاربردي ميباشد که کابر ميتوانيد از طريق آن فايل هاي خود را در فايل هايي با فرمت فايل هايي همچون AVI, JPEG, MP3, MP4, PDF, PNG و.. مخفي کند.
فرآيند ادغام سازي و ايجاد يک فايل با فرمت جديد توسط اين نرم افزار بسيار ساده است،فقط کافيست فايل مورد نظر خود را که ميخواهيد مخفي کنيد در قسمت host file برنامه انتخاب نماييد،سپس در قسمت Select the file to embed فايل مورد نظر خود براي ادغام کردن را انتخاب کنيد.پس از انتخاب فايل ها بر روي دکمه Combine کليک کنيد تا نرم افزار فايل مورد نظر شما در فايل جديد مخفي کند.
علاوه بر اين با کليک بر روي دکمه Extract ميتوانيد فايل هاي مخفي شده را از فايل هاي جديد جداسازي و به حالت اول بازگردانيد،پس از کليک بر روي اين دکمه فايل مورد نظر خود را تعيين و يک پوشه براي ذخيره کردن فايل هاي جدا شده انتخاب کنيد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.