بازی تانکی آنلاین
بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Araxis Merge Pro 2018.5004 Win/Mac مقایسه و ادغام فایل ها

نرم افزار ویندوزTRACKER680928 اردیبهشت 1397
Araxis Merge

Araxis Merge 

نرم افزار حرفه ای برای برنامه نویسان است که با استفاده از آن می توانند کدها و فایل های خود را با یکدیگر مقایسه کرده و آن ها را با یکدیگر ادغام نمایند. کد نویسی با استفاده از نرم افزار Araxis Merge بسیار آسان خواهد بود و ابزار بسیار مناسبی برای مهندسین نرم افزار و توسعه دهنگان وب است. همچنین نرم افزار Araxis Merge ابزار بسیار مفیدی برای مدیران کنترل کیفیت، است. زیرا می توانند شاخه های کد منابع مختلف را مقایسه کرده و محصولات عرضه شده را بررسی نمایند تا تنها فایل های مورد انتظار آن ها اصلاح بشوند. همچنین در این نرم افزار امکان ایجاد گزارشی از تغییرات به صورت یک فایل با فرمت html یا xml نیز گنجانده شده است. این نرم افزار یک ابزار پیشرفته برای مقایسه فایل ها و ادغام و هماهنگ سازی پوشه ها می باشد .

قابلیت های نرم افزار Araxis Merge Pro

  • یک ابزار حرفه ای برای مقایسه ی کدهای برنامه نویسی و فایل ها
  • ادغام و هماهنگ سازی پوشه ها
  • آسان شدن برنامه نویسی با استفاده از این نرم افزار
  • بسیار مفید برای مهندسین نرم افزار و توسعه دهنگان وب
  • بسیار مفید برای مدیران انتشار و کنترل کیفیت
  • امکان ایجاد گزارشی از تغییرات به صورت یک فایل با فرمت html یا xml
  • و ...

اگر سوالی در زمینه مشکلات کامپیوتری یا موبایل دارید ، می توانید از خط ثابت با یکی از شماره‌های 9099071027 و یا 9099072859 (سراسر کشور) تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت الـو رایانه مراجعه کنید

This release is tested and supported on the following platforms:
- Windows 10 Fall Creators Update
- Windows 8.1
- Windows 7 SP1

The following platforms are also supported and expected to work, but not routinely tested:
- Windows Server 2016
- Windows Server 2012 R2
- Windows Server 2012