در حال بارگذاری...

VisiPics 1.31 حذف تصاویر تکراری

soft98VisiPics

  اگر شما هم از کسانی هستید که گاهی اوقات زمان خود را با دوربین های دیجیتالی سپری می کنند، بی شک صدها تصویر و عکس در کامیپوتر خود دارید. در حقیقت، ممکن است چند صدتا از آنها داشته باشید، که چندین گیگابایت از فضای ذخیره سازی را به خود اختصاص داده اند. اما در هر حال، هر چقدرهم که فکر کنید در مدیریت تصاویر خود موفق هستید، احتمالا تصاویر تکراری را دارید که مقدار قابل توجهی از Hard Disk را اشغال کرده است. پیدا کردن این فایل های تکراری و از بین بردن آنها کاری خسته کننده است. VisiPics نرم افزار رایگانی است که مسئولیت این کارها را به عهده می گیرد. فقط کافی است برنامه را اجرا کنید تا تصاویر تکراری را برایتان پیدا کند، جالب اینجا است که منطق برنامه مبتنی بر پیدا کردن فایل های که نام تکراری دارند نیست، بلکه مقایسه کردن تصاویر است. پیش از این که برنامه را اجرا کنید، میزان دقت در مقایسه را برای آن مشخص کنید. حال که برنامه شروع به پیدا کردن فایلها کرد، تصاویر تکراری را در سمت چپ صفحه نمایش می دهد. با بردن موس روی هر تصویر و نسخه تکراری آن می توانید آن را مشاهده کنید. بهتر است پیش از این که اقدامی بکنید مطمئن شوید که فایل های پیدا شده واقعا تکراری هستند .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.