Windows Password-Reset for USB 3.0 - عبور از رمز عبور تمامی ویندوزها

نرم افزار ویندوزTRACKER19413 20 مهر 1391

soft98

 

 


Windows Password-Reset for USB 3.0

  ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که در ویندوز ایکس پی برای حساب کاربری مدیر (Adminiastrator) کلمه رمزی را مشخص کرده باشید و بنا به دلایلی آن را فراموش کرده باشید، و با مشکل ورود به سیستم مواجه شده باشید. در این جور مواقع تنها راه حل موجود نصب دوباره ویندوز می باشد. همچنین ممکن است شما قصد استفاده از یک کامپیوتری را داشته باشید که توسط کلمه رمز در ویندوز ایکس پی محافظت می شود. نرم افزاری که در اینجا قصد معرفی آن را داریم یک ابزار جدیدی هست که با حذف کلمه رمز شما را هم از نصب مجدد ویندوز خلاص می کند و هم به شما اجازه می دهد تا بی اجازه وارد سیستم دیگران شوید، این نرم افزار دارای قابلیت بوت از روی فلش مموری می باشد و به راحتی می تواند قفل های ویندوز را در سریع ترین زمان ممکن پشت سر بگذارد .
Windows Password-Reset با هر نسخه و سرویس پک از ویندوزهای Home، Pro یا Server کار می کند.
     1. Unpack
     2. Insert a removable drive
     3. Execute password-reset_3.0.exe
     4. Go to USB tab
     5. Have fun

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.