WizMouse 1.7.0.3 اسکرول ماوس برای پنجره های زیرین

نرم افزار ویندوزraya23493 1 مهر 1392

soft98WizMouse 1.7.0.3

  از آن دست نرم افزارهاییست که قبلا از اینکه آنرا نصب کنید ممکن هست حتی کمبود آنرا حس نکنید ولی پس از استفاده, از مشتری های همیشگی آن خواهید شد و بارها از خود خواهید پرسید که من چگونه قبل از استفاده از این نرم افزار, کارهایم را انجام میدادم!
WizMouse وظیفه ی ساده ای دارد و آن اینست که امکان اسکرول با ماوس برای پنجره های زیرین (که فوکوس بر روی آنها نیست) را فراهم می کند و زمانی این قابلیت ارزشمند می شود که شما با دو یا چند پنجره ی متفاوت از یک یا چند نرم افزار, در حال کار هستید و این نرم افزار به شما کمک می کند تا از کلیک های پی در پی برای جابجایی بین پنجره ها رهایی یابید و در عین حال بتوانید عملیات اسکرول را برای تمامی پنجره های موجود در صفحه (آن هم بدون کلیک کردن) اعمال نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.