خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

VMWare ThinApp Enterprise 5.2.9 + Portable ساخت نرم افزار پرتابل

VMware ThinApp

VMWare ThinApp

 نرم افزاری کاربردی که امکان ساخت نسخه همراه از ابزارهای موجود در سیستم را فراهم می کند. VMWare ThinApp با اسکن نرم افزارهایی که در سیستم عامل نصب شده اند می تواند آن ها را شناسایی و پس از جمع آوری تمامی فایل های اصلی نرم افزار که در سیستم عامل و در بخش های مختلف پخش شده اند ، نسخه ای همراه از نرم افزار انتخابی را تهیه کند.استفاده از این نرم افزار بسیار کم حجم فوق العاده ساده خواهد بود و به سادگی هر کاربری می تواند از آن بهره مند شود. VMWare ThinApp با نسخه های مختلف ویندوز ، انواع نرم افزارها ، انواع کدهای برنامه نویسی ، تکنولوژی های مختلف در نرم افزارها ، نام ها و برندهای مختلف ، حجم های بالا یا پائین ، فرمت های مختلف اجرایی و بسیاری موارد دیگر سازگاری کاملی نیز دارد. به راحتی می توان نسخه های همراه شده از نرم افزارهای مختلف را در هرجایی بدون این که نصبی صورت گیرد مورد استفاده قرار داد و به این ترتیب در بهره گیری از بسیاری نرم افزارها صرفه جویی در تمامی موارد نظیر ، زمان ، فضا و سخت افزار خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و نام دلخواه و سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements and Installation
You cannot install ThinApp 5.2.4 on Windows XP, Windows 2000, or Windows Server 2003.
Consider using ThinApp 5.2.3 or earlier to capture applications on these operating systems.
 Use ThinApp 5.2.3 or earlier to create a ThinApp project and then use ThinApp 5.2.4 (on a supported OS) to build the virtual application from the project.


ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود
  1. رضا (ميهمان)  ~ 1397/06/28
    سلام
    برنامه از نسخه 5.2.4 به پایین از ویندوز 10 به صورت کامل پشتیبانی نمیکرد
    اما در نسخه 5.2.4 این مشل برطرف شده