خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

USB Low-Level Format Pro 5.01 فرمت و پاکسازی سریع حافظه فلش

نرم افزار ویندوز SalaR 19263 28 دی 1400
USB Low-Level Format

USB Low-Level Format

 نرم افزاری که دارای یک فرآیند عملیات فرمت حافظه USB است تا آن را به حالت پیش فرض کارخانه بازگرداند و امکان بازیابی اطلاعات داخل حافظه فلش را غیر ممکن کند. استفاده های مختلف از حافظه های USB به طور همزمان منجر به مسائل متعدد می شود. به عنوان مثال، یک حافظه فلش USB ممکن است ظرفیت کمتری نسبت به حالت اصلی آن به دلایل ناشناخته داشته باشد؛ دستگاه فلش ممکن است پس از آنکه به عنوان یک درایو بوت USB از یک فایل ISO ساخته شود، ظرفیت کمتری داشته باشد. در موارد دیگر، درایو USB ممکن است پس از آنکه در یک دستگاه دیگر، مانند یک تلویزیون هوشمند یا یک روتر بی سیم، فرمت شود، بخش قابل بوت را از دست دهد یا توسط نرم افزارهای مخرب یا ظرفیت آن کاهش یابد.
ویژگی های نرم افزاری USB Low-Level Format به شما این اجازه می دهد تا درایو USB بوت را برای نصب ویندوز ایجاد کنید، درایو USB بوت را برای MSDOS، FreeDOS، یونیکس، لینوکس، WinPE (ویندوز PE) ایجاد کنید، و Winre (محیط بازیابی ویندوز) را ایجاد کنید. این 9 گزینه های کاربردی امکانی را فراهم می کند که به طور ایمن اطلاعات را بر روی درایوهای USB پاک می کند. این پشتیبانی از راه اندازی درایوهای USB هر فرمت رایج مانند NTFS، FAT32، FAT و EXFAT را پشتیبانی می کند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
دانلود با حجم 5 مگابايت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصویری از محیط نرم افزار