در حال بارگذاری...

Microsoft Edge WebView2 Runtime 97.0.1072.55 پلاگین اجرای نرم افزار تحت وب

WebView2 Runtime

Microsoft Edge WebView2 Runtime

 پلاگینی برای اجرای برخی نرم افزارهای تحت ویندوز میباشد. WebView2 Runtime برای توسعه برنامه های ساخته شده با استفاده از Win32 C/C ++، WPF، WinForms یا Winui3 است. به عنوان یک توسعه دهنده، شما باید برنامه را بهینه سازی کنید و برای پیدا کردن تعادل راحت بین استفاده از سیستم عامل های ویندوز بومی، اجزای سازنده و نرم افزارهای برنامه نویسی و استفاده از فن آوری های وب، مانند HTML، CSS و جاوا اسکریپت بکار ببرید. راه حل مایکروسافت عمدتا بر روی کمک به ایجاد برنامه های انعطاف پذیر - برنامه های هیبریدی - که در Crosspoint از برنامه های بومی و وب است، ایجاد می کند. آنها هدف قرار دادن این روش توسعه از طریق استفاده از WebView2 هستند. WebView2 SDK شامل لیستی از اجزای و ابزارهایی است که در طول فرایند توسعه به شدت مورد نیاز است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 108 مگابایت
دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 118 مگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11