خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Quick Heal Total Security 19.00 (12.1.1.27) بسته امنیتی كوييك هيل

Quick Heal Total Security

Quick Heal Total Security

 كوييك هيل توتال سكيوريتي، یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس ها می باشد و با استفاده از تکنولوژی های منحصربفرد خود از لپ‌تاپ‌ها و رايانه‌های شخصی محافظت كرده و امنيت كامل در برابر انواع خطرات و تهديدات اينترنتی يا آلودگی های مبتنی بر شبكه ارائه می دهد. پس از نصب ، توتال سكيوريتی به عنوان سپر در برابر ویروسها ، کرمها ، تروجانها ، جاسوس‌افزارها و سایر تهدیدات مخرب عمل مي‌كند. این نرم‌افزار همچنین با استفاده از تكنولوژی برتر و انحصاری ®DNAScan كوييك هيل حفاظتی خوب را در برابر ویروس های جدید و ناشناخته ارائه مي‌كند. كوييك هيل توتال سكيوريتی قابليت Anti-Phishing را جهت افزايش اطمينان از محافظت در برابر وب‌سایت های كلاهبردارانه در زمان استفاده از اينترنت ارتقاء داده است. ويژگی Parental Control (مديريت خانواده) به شما امكان مي‌دهد تا زمان دسترسی به اينترنت را برای كودكان خود زمانبندی نماييد. همچنين مي‌توانيد با استفاده از ليست از پيش تعريف شده دسترسی فرزندانتان را به نوع خاصی از وب‌سايت‌ها (شبكه‌های اجتماعي، بازي، غيراخلاقی و..) محدود نماييد. ابزار PCTuner عملكرد كلی سيستم شما را بهبود مي‌بخشد. همچنين ويژگی PC2Mobile Scan، بدافزارها را از روی موبايل اسكن، شناسايی و پاكسازی مي‌نمايد. توتال سكيوريتی كوييك هيل ، از منابع بسیار كم استفاده می كند و حفاظت را بدون کند کردن کامپیوتر ، افزایش می دهد .
Core Protection    
Silent Firewall and IDS/IPS, AntiRootkit, AntiMalware, AntiSpyware, AntiVirus حفاظت کاملي را برای کامپیوتر شما در سطوح مختلف تضمين كرده است.
Antivirus - اسكن و حذف ويروس‌ها(viruses)، كرم‌ها(worms) و تروجان‌ها(trojans) و تهديدات مخرب ديگر كه ممكن است بصورت مخفيانه به سيستم شما از طريق درایوهای قابل جابجایی، الصاق‌هاي(attachments) ايميل و دانلودهاي اينترنتي وارد شوند.
AntiSpyware - شناسايي و پاكسازي جاسوس‌افزارها و مسدودسازي فعاليتهاي سارقان اطلاعات خصوصي بصورت خودكار
AntiMalware - اسكن فوق العاده سريع رجيستري، فايلها و فولدرها از مخربها(Malware) و پاكسازي جامع جاسوس‌افزارها(Spyware)، تبلغ‌افزارها(Adware)، نرم‌افزارها كلاهبرداري و سارق(Roguewares)، شماره گيرنده‌ها(Dialer)، ريسك‌افزارها(Riskware) و بسياري ديگر كه پتانسيل خطر در سيستم شما را دارند.
Anti-Rootkit - شناسايي و پاكسازي Rootkitها(روتكيتها) بطور پيشگيرانه از طريق انجام اسكن عميق سيستم
Firewall Protection - كار به صورت سايلنت در پس‌زمينه و تحت نظر داشتن كليه‌ي فعاليت‌هاي شبكه‌اي از نظر وجود ويروس‌ها، جاسوس‌افزارها و ساير عوامل مخرب .
فايروال كوييك‌هيل از سيستم شناسايي نفوذ (IDS) براي شناسايي فعاليت‌هاي آسيب‌رسان شبكه و سيستم پيشگيري از نفوذ (IPS) براي جلوگيري از فعاليت‌هاي مخرب شبكه‌اي بهره مي‌برد.
Self Protection - محافظت فایل‌ها ، پوشه‌ها، تنظیمات و ورودی های رجیستری Quick Heal از دستکاری در برابر تهدیدات مخرب .

Web Security    
محافظ امنيتي مبتني بر تكنولوژي ابري بلادرنگ (Real time cloud security protection) دسترسی به وب سایت های آلوده به بدافزار، فيشينگ و كلاهبردارانه را مسدود می کند.همچنين از تهدید های منتقل شده از طریق کدهای مخرب سایت میزبان وب(Host) در طي گشت و گذار اینترنتي شما جلوگیری مي‌نمايد.
Browsing Protection - محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهديدات وب سايت هاي مخرب .
AntiPhishing - همه سايتهايي را كه به آن وارد مي‌شويد را از لحاظ فعاليت‌هاي كلاهبردارانه به‌صورت خودكار اسكن مي‌كند و شما را در برابر هر حمله فيشينگ در پيمايش سايتهاي اينترنتي محافظت مي‌كند.
ويژگي محافظت zero-time (زمان-صفر) از وب‌سايت‌هاي آلوده و بدافزارهايي كه از راه وب‌سايت‌هاي مخرب مي‌توانند موجب آلودگي سيستم‌ شوند، جلوگيري مي‌كند.

Sandbox    
اجراي سندباكس در مرورگر وب شما، یک تجربه گشت و گذار بدون وقفه و امن را به شما ارائه می‌دهد . این ویژگی مانند یک صفحه بین سیستم عامل کامپیوتر و تهدیدات مخرب عمل کرده و سطح حملات را محدود مي‌نمايد.

Self Protection    

کوییک هیل از فایلها، پوشه ها، پيكربنديها و ورودي‌هاي رجیستری در برابر دستکاری شدن توسط تهدید های مخرب و برنامه های کاربردی فاسد حفاظت مي‌كند.
 
Email Security    
تكنولوژي ابر مبتنی بر امنیت ایمیل از رسیدن ایمیل های اسپم، فیشینگ و آلوده به صندوق پستی شما جلوگیری مي‌كند.
AntiSpam - محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهديدات وب سايت هاي مخرب .
ويژگي Uses live, در تكنولوژي ابر (cloud-based) فایل های مشکوک را بررسي و قبل از اجراي نرم‌افزارهاي مخرب جلوي آنها را مي گيرد.

Parental Control    

با اين ابزار مي‌توانيد استفاده از اينترنت را براي فرزندان خود زمانبندی ، کنترل و نظارت نماييد. پيكربندي مديريت خانواده (Parental Control) بر اساس حساب كاربري و به صورت كاملاً مجزا قابل تعريف مي‌باشد.
امنيت پيشرفته بر اساس گروه‌هاي وب‌سايت محدود و از پيش‌تعريف شده يا وب‌سايت‌هاي تعريف شده توسط كاربر. امكان پيكربندي و غيرفعال كردن گروه‌هاي وب‌سايت‌ها (مانند غيراخلاقي، جرم و خشونت، اعتياد، بازي و غيره). مناسب براي والديني كه مي‌خواهند مطمئن شوند فرزندانشان از انواع سايت‌هاي اينترنتي مفيد استفاده مي‌كنند و در معرض سايت‌هاي مضر يا نامناسب براي كودكان قرار نمي‌گيرند.
امكان دسترسي به وب‌سايت موجود در گروه‌ مسدود شده، با افزودن آن در ليست استثناء (Exclusion List). وب‌سايت‌هاي متعلق به گروه وب‌سايت‌هاي مسدود شده مي‌توانند در ليست استثناء افزوده شوند. به عنوان مثال: اگر گروه‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي و چت مسدود شده باشد، مي‌توان با افزودن Facebook در بخش Exclude به آن سايت دسترسي داشت.
زمانبندي دسترسي به اينترنت - امكان كنترل فعاليت‌هاي اينترنتي و نحوه‌ي استفاده از آن با پيكربندي زمانبندي دسترسي به اينترنت. اين گزينه به شما اجازه مي‌دهد تا زمان استفاده از اينترنت را براي كودكان خود مديريت كنيد. اگر زمان استفاده از اينترنت تنها در ساعات بين 7:00 تا 8:00 عصر هر روزه زمانبندي شود، آنگاه فرزند شما تنها در زمان يادشده امكان استفاده از اينترنت را خواهد داشت.
محدوديت دسترسي (Restrict access) به وب‌سايت خاص كه به نظر شما نامناسب است. گزينه محدوديت دسترسي به وب‌سايت خاص كه جزء ويژگي‌هاي مديريت خانواده (Parental Control) دسترسي به وب‌سايت نامناسب براي كودكان را مسدود مي‌سازد.
افزايش بهره‌وري كسب و كار - داشتن بهره‌وري بالاتر با شناسايي و مديريت استفاده‌هاي نامناسب آنلاين، از قبيل امور غير كاري مانند چت آنلاين. امكان سفارشي سازي با انتخاب محتويات دلخواه جهت مسدود كردن. تاليف ويژگي كار كردن به عنوان يك ابزار مهم مديريت زمان.

Data Theft Protection    
جلوگیری از کپی غیر مجاز داده ها با استفاده از مسدودكردن درایوهای فلش.
جلوگیری از کپی غیر مجاز اطلاعات محرمانه و یا داده‌هاي حساس کامپیوتر شما. مانع دسترسي از سيستم شما به دستگاههاي ذخيره سازي USB (مثل درايوهاي قلمي، رايترها، ديسكهاي فلش، مموري، يا ديگر ابزارهاي ذخيره‌سازي)و همينطور برعكس مي‌شود. بنابراین داده ها را نه می توان به درایوهای قابل جابجایی کپی و نه آن را از دستگاه های ذخيره‌سازي خارجی به سیستم خود کپی كرد.

Privacy Protection    
حذف کامل و مطمئن فايل‌هاي اطلاعات حساس جهت جلوگيري از بازیابی آنها به وسيله هرگونه ابزار بازیابی
به طور دائم فايلها را از هارد درايو پاك مي كند و مانند روش پاك كردن نرمال، آنرا غير بازيافتني مي سازد.

PC2Mobile Scan    
اسکن و پاک سازی تلفن همراه، تلفنهای هوشمند و PDA از طريق کامپیوتر شما.
اسكن، شناسايي و حذف ویروس ها، جاسوس‌افزارها(spywares)و مخربها (Malware)های دیگر موجود در تلفن همراه.
اسکن و پاكسازي گوشی های موبايل،تلفن های هوشمند و PDA هاي همراه شما از طریق رايانه با استفاده از کابل USB یا بلوتوث .
گوشی های جدید تلفن همراه به طور منظم پشتيباني مي‌شوند. برای ديدن فهرست كاملي از تمام مدل‌های تلفن پشتیبانی‌شده لطفاً از http://www.quickheal.co.in/pc2mobile.asp ديدن فرماييد.

PCTuner    
سرعت عملکرد کامپیوتر شما با تنظیم استارت‌آپ برنامه های کاربردی، خدماتي و پاكسازي رجیستری و فایل های ناخواسته.
Disk Cleanup - شما فولدر جديدي ايجاد كرديد اما فراموش كرديد فايلها را به اين فولدر اضافه كنيد. يا شورت كاتي را در مكاني ايجاد كرديد و پس از چند روز آن مكان را پاك كرديد اما شورت كات را نه. شما در شبكه براي مدتي گشت زني كرديد و فايلهاي تمپورري (موقتي) در فولدر مربوطه انباشته شد. همه اين فايلها نا معتبر يا بي ارزشند و هارد شما را آشفته مي سازند و بر عملكرد سيستم تاثير منفي مي گذارند. با ويژگي Disk Cleanup شما مي توانيد اين آشفتگي را به فضاي خالي ديسك ببريد كه براي كاربردهاي ديگر يا بهبود عملكرد سيستم مورد استفاده قرار مي گيرد.
Registry Cleanup -  ورودي هاي نامعتبر و ناخواسته را از Registry سيستم پاك مي كند و عملكرد سيستم را افزايش مي دهد.
Duplicate File Finder -  فايلهاي دو نسخه اي را از فهرست فايلهاي از پيش تعريف شده حذف مي كند و اين كار را از طريق جستجوي فايلهاي دو نسخه اي در كامپيوتر شما انجام مي دهد. اين ويژگي فضاي ديسك را با حذف فايلهاي زايد مورد محافظت قرار مي دهد.
Defragmenter -  اين ويژگي ، page-files و تجمع رجيستري را كه مورد استفاده قرار مي گيرد يكپارچه مي سازد تا عملكرد سيستم را بهبود بخشد.
آثار رديابي تاریخچه اینترنت (History) و لیست استفاده اخير برنامه‌هاي مختلف را حذف مي‌كند. به صورت مطمئن تاريخچه (History)، حافظه نهان (caseh)، فرم‌هاي خودكار-تكميل شوند (auto-complete forms) و پسوردهاي ذخيره شده را حذف مي‌كند و از نقض حريم خصوصي كاربران جلوگيري مي‌كند. همچنین آثار رديابي برنامه‌های کاربردی پر استفاده مانند آفیس ، مدیا پلیر ، WinZip، و غیره را پاکسازی مي‌كند.

Flash Drive Protection    
ابزارهای ذخیره سازی خارجی را به صورت خودکار اسکن مي‌كند. از درایوهاي USB در برابر آلودگي‌های تروجان Autorun محافظت مي‌كند.
 
Entertainment Mode    
كوييك هيل در كليه‌ي نسخه‌هاي خود به كاربران اجازه می دهد تا تماشای سخنرانی‌ها ، شرکت در ویدئو کنفرانس، انجام معاملات سهام و غیره را بدون وقفه و بدون و كاهش لود سيستم انجام دهند. همه اين موارد بدون كاهش امنیت کامپیوتر انجام مي‌شود.
 
مزايا ديگر  : 
Emergency Disk -  ایجاد دیسک اورژانسي قابل بوت(Emergency Disk) برای كامپيوترهاي به شدت آلوده شده به ويروس، جهت اسکن و پاک سازی تمام درایو از جمله پارتیشن های NTFS.
 
Boot Time Scan - امكان فعال كردن اسكن زمان بوت (Boot Time Scanning) ،جهت اسكن و پاكسازي همه درايوها در زمان بوت قبل از اينكه ويندوز به صورت كامل بارگذاري گردد . اين ويژگي پيشرفته در شناسايي و نابودسازي ، روتكيت‌هاي زيرك (cunning rootkits)، جاسوس‌افزارها(spywares)، تروجانهايي با اهداف خاص و وقايع‌نگارهاي مخفي(loggers) به شما كمك خواهد كرد.

نكات برجسته    
 • كوييك‌هيل توتال سكيوريتي برنده جوايز بين‌المللي، یکی از بهترین مجموعه‌های جامع امنیتي مي‌باشد كه با فراهم آوردن همه امكانات امنيتي در یک بسته حفاظت كاملي را براي کامپیوتر ارائه مي‌كند.
 •  مطمئن‌ترين حفاظت در برابر آخرين ويروس‌ها به تائيد موسسات معتبر Check Mark و VB100%
 • ارائه محافظت وب مبتني بر تكنولوژي ابري
 • اطمينان از محافظت كامل در برابر همه ويروس‌هاي منتشر شده در "In-The-Wild"
 • شناسايي و حذف بالقوه برنامه‌هاي ناخواسته (PUAs).
 • مسدود كردن دستگاه های USB جهت عدم دسترسی به اطلاعات محرمانه
 • تضمين محافظت آپديت‌ها، بدون كمترين بار بر روي سيستم

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Supported Operating Systems
Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit, 64-bit)
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود
 1. arian (ميهمان)  ~ 1398/07/15
  سلام
  این آنتی ویروس رایگان هست تمام این ویژگی هاش یا نه ؟؟
  لطفا توضیح بدید مرسی!؟
 2. محمد تک (ميهمان)  ~ 1397/04/23
  سلام خسته نباشید سایت عالی دارین
  با ای ویژگی ها که توی توضیحات برای ای انتی ویروس اومده فک کنم باید عالی باشه
  فقط اینارو همه رو بصورت رایگان داره یا مثه بقیه باید به نسخه فول ارتقا بدیم ؟
  و اینکه کلا اپدیتش کم حجم هست و روزانس یا خیر؟؟؟؟