خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Watchdog Anti-Malware Premium 4.1.422 شناسایی و حذف فایل مخرب

امنیتی / ضد هک و جاسوسی SalaR 32900 13 تیر 1401
Watchdog Anti-Malware

Watchdog Anti-Malware

 نرم افزاری کاربردی برای اسکن و پاکسازی ویندوز است که به شما این امکان را می دهد تا تهدیدهای که امنیت ویندوز شما را به خطر می اندازد مانند سرقت اطلاعت مروگر و باج افزار را شناسایی و حذف کنید. با فعال سازی گزینه Real Time Protection نرم افزار Watchdog Anti-Malware بلادرنگ در حال فعالیت است و در صورت مشاهده فایل مشکوک به شما اطلاع خواهد داد. زمانی که نرم افزار فایل مشکوکی را پیدا کند توسط موتور چندین آنتی ویروس که توسط آنها نرم افزار طراحی شده است آن فایل را اسکن میکند. برنامه Watchdog Anti-Malware می تواند فایل های مخرب و همچنین کلیدهای مشکوک ، گواهینامه ها ، تنظیمات را تشخیص دهد. صفحه اصلی نرم افزار Watchdog Anti-Malware دارای چندین گزینه است: وضعیت رایانه ، تاریخ آخرین اسکن و اسکنر پرونده. مورد دوم توسط جعبه ای نشان داده شده است که  می توانید هر فایل را برای تأیید ایمنی داخل آن بکشید و رها کنید.
نرم افزار Anti-Malware Watchdog به شما امکان می دهد لیستی از استثنائات را ایجاد کنید: فایل هایی که برنامه باید در طول اسکن آنها را در نظر نگیرید. این ممکن است اسناد مهمی باشد که شما نمی خواهید خطر حذف دائمی را داشته باشید. می توانید برنامه را برای حذف پسوندهای مرورگر ، مشاهده لیست قرنطینه و مشاهده گزارش های تولید شده پس از هر اسکن تنظیم کنید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • از نرم افزار خارج شوید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
نسخه Premium
دانلود با حجم 14 مگابايت به همراه کرک
نسخه Business
دانلود با حجم 14 مگابايت به همراه کرک