بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

OWASP ZAP 2.9.0 Win/Mac/Linux شناسایی آسیب پذیری در اپلیکیشن تحت وب

OWASP ZAP

OWASP ZAP

 نرم افزاری رایگان و قابل اطمینان و کاربردی در زمینه تست نفوذپذیری و شناسایی موارد آسیب پذیر احتمالی در اپلیکیشن های تحت وب می باشد. برنامه OWASP ZAP فرآیند نصب آسانی داشته و به راحتی می توان از آن برای شناسایی آسیب پذیری ها در برنامه های تحت وب استفاده کرد. از دیگر ویژگی های نرم افزار OWASP ZAP می توان به دارا بودن بخش ها و قابلیت های متعددی اشاره کرد که امکان شناسایی ریسک های امنیتی و نقاط ضعف اپلیکیشن های آنلاین را فراهم می کند. در قسمت 'Alerts' این برنامه می توان آسیب پذیری های شناسایی شده به همراه جزییات آنها مانند نام ، آدرس URL ، میزان خطر ، قابلیت اطمینان و پارامتر ، توضیحات مختصر و دیگر اطلاعات را مشاهده نمود. این برنامه علاوه بر شناسایی آسیب پذیری ها ، راه حل هایی را نیز به منظور حذف خطرهای تهدید کننده اپلیکیشن ها ارائه می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10