HomeGuard Professional 8.3.1 نظارت و کنترل در اینترنت

امنیتیharc98748957 11 شهریور 1398
HomeGuard

HomeGuard

 برنامه ای برای کنترل و مانیتور کردن فعالیت های صورت گرفته با رایانه جهت حفظ امنیت فرزندان و خانواده به صورت آنلاین و آفلاین می باشد. از HomeGuard برای ردیابی و کنترل فعالیت های صورت گرفته در هنگام  استفاده از رایانه در خانه و شبکه های اداری استفاده می شود، HomeGuard با ذخیره فعالیت های صورت گرفته در وب توسط کاربران رایانه ها و مسدود کردن محتویات غیراخلاقی و نامناسب قادر است تا به خوبی فضای اینترنت را برای فرزندان و خانواده امن نگه دارد. نرم افزار HomeGuard قادر به ارائه گزارش های کاملی از زمان استفاده، پهنای باند استفاده شده، زمان اجرا، کلیک های موس و بعلاوه امکان گرفتن عکس از صفحه نمایش در زمان های متوالی و تعیین شده، کنترل فعالیت های صورت گرفته در چت و ایمیل و بسیاری دیگر می باشد. این برنامه به صورت پیش فرض مخفی و بدون امکان شناسایی می باشد اما این قابلیت را نیز دارد تا در هنگام مسدود شدن هر امکانی توسط این برنامه موضوع را به کاربر هشدار دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

System Requirements
  • Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (32 and 64 bit)
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

  1. نام کاربری : جهانگیر  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1397/08/9
    سلام
    این برنامه برای ارسال ایمیل نیاز به تنظیمات داره بی زحمت اموزش تنظیمات رو بگید من نمیتونم ایمیل ارسال کنم روی تست ایمیل میزنمم برنامه خطای لاگین میده
    smtp server و smtp accunt و smtp password چی هستن
    من اموزش های زیادی دیدم هیچکدام جواب ندادن لطفا تست کنید بعد که مطمعن شدید بگید...بسیار ممنون