KeyScrambler Pro/Premium 3.12.0.2 رمز گذاری بر روی اطلاعات

امنیتیSalaR42483 19 بهمن 1397
KeyScrambler

KeyScrambler

 به شما این امکان را می دهد که بلافاصله با فشردن هر کلید از صفحه کلید رمز شده ی آن را در اختیار داشته باشید. واسط کاربری این نرم افزار به شما امکان رمز گذاری بر روی داده های ورودی تان را داده و بدین ترتیب فایل شما از چشم بیننده محفوظ می ماند. بروزرهای نظیر IE ،Firefox ،Chrome ،Opera ،Safari ،Maxthon ،MSN Explorer،AOLExplorer و ... اغلب در برابر حملات اینترنتی و ... آسیب پذیر می باشند، اما با استفاده از این نرم افزار خرید اینترنتی شما ایمیل، کارت های اعتباری، آدرس ها، Java، Flash، gmail، Yahoo mail، hotmail، دیالوگ های بروزرها، پسوردها و ... همگی در برابر keylogger های دیگر پشتیبانی و حمایت می شوند. به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید پسورد لازم برای ورود به ویندوز را حمایت و پشتیبانی نمایید. این نرم افزار که از سافت نود و هشت دانلود میکنید قابلیت رمزنگاری بر روی کنترل حساب کاربران ویندوز ویستا و Active Directory را نیز دارد.
به کمک قابلیت هایی که تنها به این نرم افزار تعلق دارد می توان از سیستم های امنیتی و حیاتی یک کمپانی در برابر هرگونه مخاطره ای حفاظت نموده و به علاوه می توان از ورود ریسک های ناشی از یک کامپیوتر به سایر سیستم ها و شبکه ی یک شرکت، جلوگیری نمود. این محصول با سایر نرم افزارهای امنیتی که در زمینه ی رمزگذاری و با متدهای احراز هویت کار می کنند، سازگار می باشد. طریقه ی نصب این نرم افزار بر روی سیستم های کامپیوتری چند گانه و یا چندین کامپیوتر به همان سادگی نصب بر روی یک کامپیوتر می باشد.
 

قابلیت های نرم افزار KeyScrambler

 • دستیابی آسان به رمز شده ی هر کلید از صفحه کلید
 • امنیت در خرید اینترنتی، ایمیل، کارت های اعتباری، آدرس ها و ...
 • حمایت و پشتیبانی از بروزرهای اینترنتی
 • رمزگذاری بر روی پسورد لازم برای Login کردن به ویندوز
 • سادگی نصب حتی بر روی چندین کامپیوتر و کامپیوترهای چندگانه
 • سازگاری و هماهنگی با سایر نرم افزارهای رمزگذار

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

System Requirements
Windows 2003/XP/Vista/7/8/10 (32 bits &64 bits)
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

 1. نام کاربری : PatOMat  |   گروه کاربری : عضو سايت  |  تاریخ : 1395/02/30

  فقط توجه کنید برای فعالسازی نسخه Premium به صورت کامل (در قسمت Login ویندوز) بعد از کرک کردن، مستقیما از طریق برنامه اونو آپدیت کنید.
  نسخه Professional مشکلی نداره.
  پس اگر نسخه 3.9 Premium کامل و میخواین سعی کنید آخرین بیلد و نگیرین تا برنامه خودش اونو آپدیت کنه.