در حال بارگذاری...

Microsoft Baseline Security Analyzer 2.3.2211.0 بررسی وضعیت امنیتی ویندوز

Microsoft Baseline Security Analyzer

Microsoft Baseline Security Analyzer

 تحلیل‌گر امنیتی پایه مایکروسافت که مایکروسافت برای تعیین وضعیت امنیتی سیستم از طریق ارزیابی به‌ روزرسانی‌ های امنیتی نصب نشده و تنظیمات امنیتی کمتر امن (less-secure) در سیستم‌عامل ویندوز ارائه کرده‌است. این تنظیمات امنیتی شامل تنظیمات مولفه‌های ویندوز مانند اینترنت اکسپلورر، سرویس اطلاعاتی اینترنت (IIS) در وب سرورها، اس‌کیوال سرور مایکروسافت و مایکروسافت آفیس می‌شود. وضعیت به‌ روزرسانی‌ های امنیتی بوسیله آخرین نسخه و با استفاده از عامل به‌ روزرسان ویندوز که از سرویس پک ۳ ویندوز ۲۰۰۰ در رایانه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز موجود است انجام می‌گیرد. تنظیمات کمتر امن که اغلب از آن بعنوان ارزیابی آسیب‌ پذیری (Vulnerability Assessment ) نیز نامبرده می‌شود، بر پایه یک مجموعه از بررسی‌ های سخت رمزی (hard-coded) فایل‌ ها ارزیابی می‌شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.