لینکدونی ( مطالب خواندنی )

TwentyThirteen for Win 8 & 8.1 v1.05 تم آفیس 2013 برای ویندوز 8 و 8.1

سیستم عامل » تم ویندوز |   نویسنده : TRACKER  |   تاریخ انتشار : 17 آذر 1392  |    تعداد بازدید : 14801
TwentyThirteen for Windows 8TwentyThirteen for Windows 8 & 8.1 v1.05

  با انتشار آفیس 2013 مایکروسافت توجه بسیاری از کاربران به این مجموعه جلب شده و بسیاری از آنها این نسخه را در ویندوزهای خود نصب کردند. حتما شما هم پس از نصب و اجرای هر یک از برنامه های آفیس جدید با ظاهر و محیط کاربری متفاوت این نسخه آشنا شده‌ اید که البته در کنار سادگیهای خود، کاملاً حرفه ای طراحی شده است. اما اگر از ظاهر آفیس جدید که بی شباهت به محیط Modern UI ویندوز 8 هم نیست میخواهید در ویندوز خود استفاده کنید میتوانید با دانلود و اجرای فایل TwentyThirteen آن را به راحتی در ویندوز خود نصب و فعال کنید .
توضیحات :

قبل از اجرای تم نیاز است که فایل سیستمی ویندوز 8 / 8.1 را با تنظیماتی Patch کنید تا اجازه استفاده از تم غیر رسمی مایکروسافت را در ویندوز داشته باشید. بدین منظور باید از برنامه کم حجم UxStyle که به همراه تم دانلودی میباشد استفاده کنید (نصب کنید) تا به سادگی امکان اضافه کردن تم ویندوز غیر رسمی در ویندوز شما محیا شود .

مسیر پیش فرض قرار گیری تم در C:\Windows\Resources\Themes میباشد که در صورتی که ویندوز 8 / 8.1 را در درایو دیگری نصب کرده اید باید نام درایو را به آن تغییر دهید .

بعد از انجام مراحل بالا بر روی صفحه Desktop راست کلیک کنید و به گزینه Personalize بروید و با نمایش لیست تم ویندوز قابل استفاده، تم Twenty Thirteen را انتخاب کنید تا ظاهر جدید در ویندوز شما نمایش داده شود .

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید ، از خط ثابت
با یکی از شماره‌های 9099071027 و یا 9099072859 (سراسر کشور) تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت الـو رایانه مراجعه کنید