مالتینا | خرید از آمازون
بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

Microsoft Windows 7 SP1 Ultimate September 2018 x64 ویندوز 7

Microsoft Windows 7

Microsoft Windows 7 SP1

نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد، مایکروسافت با انتشار ویندوز 7 قصد دارد تا تمام ایراد های وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.
توضیحات :
  • آپدیت شده تا 11 سپتامبر 2018 - 20 شهریور 1397
  • به همراه IE 11 و NET Framework 4.7.2
  • ویندوز رو فقط از طریق بوت نصب کنید
  • محیط نصب این ویندوز در مراحل اولیه شبیه ویندوز 10 میباشد.
  • علت حجم کم ویندوز ، فشرده سازی فایل install.wim به install.esd میباشد.
  • ویندوز ها به صورت معمولی و فعال شده ( Pre-Activated ) هستند.
  • شامل Diagnostics and Recovery Toolset 10 جهت عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز.
  • امکان نصب از طریق بوت UEFI وجود دارد.
  • نرم افزار Rufus به توصیه سازنده جهت نصب ویندوز توصیه شده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
- Windows 7 Ultimate - STD
- Windows 7 Ultimate - DAZ
- Windows 7 Ultimate - OEM

STD = Standard installation
DAZ = Pre-Activated by DAZ Loader v2.2.2.0
OEM (Original Equipment Manufacturer) will automatically
activate original version installed by Manufacturer.

* Pre-Activated index will auto-reboot to complete the activation.
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

1. نام کاربری : امیرحسین  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1397/02/30
    سلام. در توضیحان نوشته شده امکان نصب از طریق بوت UEFI توسط نرم افزار Rufus وجود دارد.
    یعنی فقط از طریق Rufus میشه UEFI نصب کرد یا اینکه این ویندوز قابلیت UEFI از روی دی وی دی و نرم افزارهای دیگه رو هم داره؟ یعنی من میخوام از طریف دی وی دی این ویندوز رو UEFI نصب کنم میشه؟

1. نام کاربری : SalaR  |   گروه کاربری : مدير کل  |  تاریخ : 1397/02/30
      سلام
      اکثرا از طریق USB اقدام به نصب میکنند و با توجه به اینکه فولدر UEFI در فایل iso موجود هستش امکان نصب از طریق DVD ( رایت با سرعت پایین ) هم امکانپذیر هستش

2. نام کاربری : AliRezaUnique  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1396/12/24
    سلام. من Windows 7 Enterprise رو دانلود کردم
    الان دیگه فعال نیست. Windows Loader 2.2.2 رو امتحان کردم مینویسه Unsupported operating system
    یه قسمت دیگه تو سایتتون بود دانلود فعال ساز Windows 7 Enterprise
    اونو باز میکنم میگه ویندوز شما کدوم یکیه؟ Windows 7 Enterprise یا Windows 7 Enterprise N یا Windows 7 Enterprise E
    از کجا بفهمم دقیقا کدومه؟؟؟
    ممنون

1. نام کاربری : SalaR  |   گروه کاربری : مدير کل  |  تاریخ : 1396/12/27
      سلام
      جهت مشاهده Edition ویندوز ، روی آیکون My Computer کلیک راست کنید و Properties رو بزنید

3. نام کاربری : vahid a  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1396/11/30
    سلام:
    این نسخه ویندوز آپدیت اصلی مایکروسافت هس یا توسط گروه دیگری آپدیت شده؟

1. نام کاربری : SalaR  |   گروه کاربری : مدير کل  |  تاریخ : 1396/11/30
      سلام
      مایکروسافت دیگه ویندوز 7 آپدیت شده ارائه نمیکنه
      گروه روسی معتبر توسط نرم افزار آخرین آپدیت ها رو به سورس اصلی اضافه میکنند.

4. نام کاربری : محمد  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1396/10/16
    سلام.شما نوشتید که نسخه مربوط به سال 2017 عه.اما من دانلود و نصب کردم و وقتی از my computer پراپرتیس میگیرم مینویسه ویندوز واس 2009 ه!دلیلش چیه؟

1. نام کاربری : SalaR  |   گروه کاربری : مدير کل  |  تاریخ : 1396/10/16
      سلام
      آخرین ویندوزی که به صورت رسمی در سایت مایکروسافت منتشر شده سال 2009 بوده و تا الان آپدیت ها به صورت دستی به فایل iso اضافه شده