در حال بارگذاری...

Windows 7 SP1 Ultimate August 2023 سیستم عامل ویندوز 7

Windows 7 SP1 Ultimate Microsoft Windows 7 SP1 نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد، مایکروسافت با انتشار ویندوز 7 قصد دارد تا تمام ایراد های وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.
توضیحات
  • نسخه 32 بیتی آپدیت شده تا 21 دی 1400 به همراه IE 11 و NET Framework 4.8
  • نسخه 64 بیتی آپدیت شده تا 23 اسفند 1401 به همراه IE 11 و NET Framework 4.8
  • نسخه 32+64 بیتی آپدیت شده تا 16 تیر 1400 بهه همراه IE 11 و NET Framework 4.8
  • ویندوز را فقط از طریق بوت نصب کنید.
  • محیط نصب این ویندوز در مراحل اولیه شبیه ویندوز 10 میباشد.
  • شامل Diagnostics and Recovery Toolset 10 جهت عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز.
  • نسخه 32 بیتی و 64 بیتی هنگام نصب شامل 6 زبان به همراه زبان انگلیسی میباشد.
  • در نسخه 32 بیتی امکان نصب از طریق بوت UEFI وجود ندارد.
  • در نسخه 32+64 بیتی امکان نصب از طریق بوت UEFI وجود ندارد.
  • لطفا برای دانلود هر نسخه ، لینک های دانلود را در لیست دانلود نرم افزار دانلود منیجر قرار دهید تا در صورت بروزرسانی لینک ها ، از طرف شما اشتباهی در دانلود بوجود نیاید. 

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 32 بیتی ( 21 دی 1400 )
دانلود پارت 1 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 952 مگابایت
نسخه 64 بیتی ( 17 مرداد 1402 )
دانلود پارت 1 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 4 با حجم 569 مگابایت
نسخه 32+64 بیتی ( 16 تیر 1400 )
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 1.4 گیگابایت
نصب ویند‌وز + سایر ابزارها
نرم افزار Ventoy جهت نصب و‌یندوز از طریق USB
نرم افزار Rufus جهت نصب و‌یندوز از طریق USB
نرم افزار WiNToBootic جهت نصب از طریق USB
MSActBackUp پشتیبان گیری از لایسنس انواع و‌یندوز و آ‌فیس
فارسی ساز و‌یندوز 7
دانلود با لينك مستقيم
فعال ساز
دریافت فعال ساز

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
مطرح کردن سوالات و مشکلات Windows 7 SP1 Ultimate

سایـت سـازنــده
 (4.6/5)
- Windows 7 Ultimate - STD
- Windows 7 Ultimate - DAZ
- Windows 7 Ultimate - OEM

STD = نصب ویندوز بدون فعال سازی
DAZ = فعال سازی خودکار ویندوز
OEM = فعال سازی ویندوز در صورتی که روی سیستم شما از قبل ویندوز اورجینال نصب بوده باشد
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود
  1. Hafezi (ميهمان)  ~ 1397/11/5
    یک توضیح ساده در مورد سه گزینه موجود برای نصب این ویندوز .

- Windows 7 Ultimate - STD
    - Windows 7 Ultimate - DAZ
    - Windows 7 Ultimate - OEM

STD = Standard installation
    در این حالت ویندوز بدون کرک و بدون فعال سازی نصب می شود و بعد از نصب لازم است فعال سازی توسط خود کاربر انجام شود . بعد از نصب ویندوز با هر روشی به دلخواه میتوانید فعال سازی را انجام دهید .

DAZ = Pre-Activated by DAZ Loader v2.2.2.0

در اخرین مرحله بعد از نصب ، بصورت خودکار ویندوز توسط بهترین کرک ارائه شده برای ویندوز ۷ یعنی DAZ Loader فعال میشود .

OEM (Original Equipment Manufacture)
    در صورتی که روی کامپیوتر شما توسط شرکت سازنده از قبل یک نسخه از ویندوز ۷ نصب شده باشد و سریال آن بصورت برچسب به کامپیوتر شما الصاق شده باشد ، با استفاده از این گزینه بعد از نصب بصورت اتوماتیک سریال ویندوز نصب شده روی کامپیوتر شما ( که اطلاعات آن در بخشی از سخت افزار سیستم هم ثبت و ذخیره هست ) شناسایی شده و ویندوز بصورت کاملا قانونی فعال سازی خواهد شد .
    در این حالت صفحه ورود و تصویر زمینه ویندوز با لوگوی شرکت سازنده نمایش داده خواهد شد . همچین وقتی روی My Computer راست کلیک کرده و Properties را نگاه کنید نام و لوگوی شرکت سازنده و آدرس سایت و تلفن تماس آنها در این قسمت ثبت شده است .
  2. hassani (عضو سايت)  ~ 1397/10/2
    سوال دیگرم هم که فراموش نمودم در نوشتار قبل بپرسم، در بخش ویندوز های قابل انتخاب سه روش استاندارد ، کرک دَز و اُ ای اِم، هست که مطمئنا باید گزینه دوم کرک شده باشد ولی آیا اگر گزینه استاندارد و oem را بریزیم می توان فعالشان کرد؟ یا فعال هستند و نیازی ندارند که فعال شوند؟ علت پرسش گرفتاری های فعال نشدن ویندوزهای استاندارد و اصلی است که قبلا این مشکل را طی کرده ام و ویندوز 10 64 بیتی ای که نصب هست روی لپ تاپ تشخیص می دهد که ویندوز جنیون نبوده و کرکش را بر می دارد و مهلت می دهد تا خریداری کنم، و ازین مشکلات. تشکر از وقتی که برای مطالعه و پاسخ می گذارید.
    1. Hafezi (ميهمان)  ~ 1397/11/4
      اگر روی لپ تاپ شما قبلا نسخه ای از ویندوز 7 بصورت پیش فرض توسط کارخانه سازنده نصب شده باشد و شماره سریال آن در زیر لپ تاپ شما بصورت برچسب ثبت شده باشد ، شما میتوانید از گزینه OEM برای فعال سازی استفاده بفرمائید . در صورتی که لپ تاپ شما شرایط لازم را داشته باشد و از این گزینه استفاده کنید ویندوز شما با لایسنس اصل و بصورت کامل فعال سازی خواهد شد و صفحه ورود و تصویر زمینه ویندوز با تصاویر و لوگوی پیش فرض شرکت سازنده لپ تاپ نمایش داده خواهد شد و در قسمت Properties هم لوگوی شرکت سازنده و آدرس سایت و اطاعات تماس آن نمایش داده خواهد شد .

طبیعتا اگر لایسنس ویندوز اورجینال لپ تاپ شما برای ویندوز 10 باشد بر روی ویندوز 7 قابل استفاده نیست و استفاده از گزینه OEM بی فایده خواهد بود .

و اگر لایسنس لپ تاپ شما برای ویندوز 10 نسخه Home باشد طبیعتا بر روی نسخه Professional هم جوابگو نخواهد بود که ویندوز 10 Professional که خودتان نصب میکنید را بصورت قانونی فعال کند .
  3. hassani (عضو سايت)  ~ 1397/10/2
    سلام، من می خواهم یک ویندوز 7 پروفشنال را در کنار ویندوز 10 هوم که اصل هست نصب کنم، ولی تو سایت، خیلی مدل های مختلفی هست، از طرفی من کاربر خانگی هستم ولی می خواهم ویندوزم امکانات کاملی داشته باشد، در جایی خواندم که اولتیمیت (بخاطر بیت لوکر) آزار دهنده هست و پرو فشنال بهتر هست؛ می شود لطفا راهنماییم کنین که کدام یک از ویندوز های سایت (7 64بیتی) بهتر و کامل از لحاظ جزئیات و امکانات و پشتیبانی برنامه ها هست؟ لپ تاپم هم از ویندوز 64 بیتی پشتیبانی می کنه، سوال دیگرم هم اینه که سرویس پک یک با دو چه فرقی دارن و چرا شما فقط یک را دارین؟ آیا روی سیستمی که یک را پشتیبانی می کرده دو را می شود ریخت با تشکر لطفا پاسخ بدین من در نرم افزارهای دیگر نوشتار ارسال کرده ام لیکن نمایش نداده این تا چه رسد به پاسخ. منتظر هستم...
    1. Hafezi (ميهمان)  ~ 1397/11/4
      درود دوست عزیز
      کاملترین و بهترین نسخه ویندوز 7 برای کاربران خانگی نسخه Ultimate هست .

BitLocker یکی از امکانات ویندوز هست که شما میتوانید از آن استفاده کنید یا نکنید و بصورت پیش فرض فعال نیست که آزاری برای شما داشته باشد .

هر مطلب غیر حرفه ای که در اینترنت توسط کارشناس نماها منتشر میشود را باور نفرمایید و ملاک انتخاب و تصمیم گیری قرار ندهید .

شرکت مایکروسافت هیچ زمانی بسته ای به نام Service Pack 2 برای ویندوز 7 منتشر نکرده است .
      در نتیجه آخرین و تنها Service Pack ویندوز 7 همین شماره 1 هست .
  4. امیرحسین (ميهمان)  ~ 1397/02/30
    سلام. در توضیحان نوشته شده امکان نصب از طریق بوت UEFI توسط نرم افزار Rufus وجود دارد.
    یعنی فقط از طریق Rufus میشه UEFI نصب کرد یا اینکه این ویندوز قابلیت UEFI از روی دی وی دی و نرم افزارهای دیگه رو هم داره؟ یعنی من میخوام از طریف دی وی دی این ویندوز رو UEFI نصب کنم میشه؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1397/02/30
      سلام
      اکثرا از طریق USB اقدام به نصب میکنند و با توجه به اینکه فولدر UEFI در فایل iso موجود هستش امکان نصب از طریق DVD ( رایت با سرعت پایین ) هم امکانپذیر هستش
  5. AliRezaUnique (ميهمان)  ~ 1396/12/24
    سلام. من Windows 7 Enterprise رو دانلود کردم
    الان دیگه فعال نیست. Windows Loader 2.2.2 رو امتحان کردم مینویسه Unsupported operating system
    یه قسمت دیگه تو سایتتون بود دانلود فعال ساز Windows 7 Enterprise
    اونو باز میکنم میگه ویندوز شما کدوم یکیه؟ Windows 7 Enterprise یا Windows 7 Enterprise N یا Windows 7 Enterprise E
    از کجا بفهمم دقیقا کدومه؟؟؟
    ممنون
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1396/12/27
      سلام
      جهت مشاهده Edition ویندوز ، روی آیکون My Computer کلیک راست کنید و Properties رو بزنید
  6. vahid a (ميهمان)  ~ 1396/11/30
    سلام:
    این نسخه ویندوز آپدیت اصلی مایکروسافت هس یا توسط گروه دیگری آپدیت شده؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1396/11/30
      سلام
      مایکروسافت دیگه ویندوز 7 آپدیت شده ارائه نمیکنه
      گروه روسی معتبر توسط نرم افزار آخرین آپدیت ها رو به سورس اصلی اضافه میکنند.
  7. محمد (ميهمان)  ~ 1396/10/16
    سلام.شما نوشتید که نسخه مربوط به سال 2017 عه.اما من دانلود و نصب کردم و وقتی از my computer پراپرتیس میگیرم مینویسه ویندوز واس 2009 ه!دلیلش چیه؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1396/10/16
      سلام
      آخرین ویندوزی که به صورت رسمی در سایت مایکروسافت منتشر شده سال 2009 بوده و تا الان آپدیت ها به صورت دستی به فایل iso اضافه شده
      1. Phoenix (ميهمان)  ~ 1398/04/23
        سلام.
        -امکانش هست همون نسخه اورجینال بدون تغییرات رو هم رو سایتتون قرار بدید؟
        -یک نسخه به اسم Windows 7 SP1 Ultimate August 2018 Original
        هم روی سایتتون وجود داره، اون هم تغییرات دستی درش داده شده؟
        1. SalaR ( مديریت )  ~ 1398/04/24
          سلام
          خیر ؛ اون نسخه بدون تغییر و اورجینال هستش