در حال بارگذاری...

Windows 7 SP1 AIO DUAL-BOOT February 2023 x86+x64 ویندوز 7

Windows 7 SP1 AIO DUAL-BOOT Microsoft Windows 7 نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد، مایکروسافت با انتشار ویندوز 7 قصد دارد تا تمام ایراد های وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.
توضیحات :
  • ویندوز 7 نسخه 32 و 64 بیتی در 1 فایل iso جهت نصب قرار داده شده است.
  • آپدیت شده تا 25 بهمن 1401
  • به همراه IE 11 و NET Framework 4.8
  • ویندوز رو فقط از طریق بوت نصب کنید
  • محیط نصب این ویندوز در مراحل اولیه شبیه ویندوز 10 میباشد.
  • علت حجم کم این ویندوز فشرده سازی فایل install.wim به install.esd میباشد.
  • ویندوز ها به صورت معمولی و فعال شده ( Pre-Activated ) هستند.
  • شامل Diagnostics and Recovery Toolset 10 جهت عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز و DirectX End-User Runtimes
  • امکان نصب از طریق بوت UEFI وجود دارد.
  • نرم افزار Rufus به توصیه سازنده جهت نصب ویندوز توصیه شده است.
  • نسخه پیشنهادی جهت نصب ، نسخه Pro میباشد.
  • لطفا برای دانلود هر نسخه ، لینک های دانلود را در لیست دانلود نرم افزار دانلود منیجر قرار دهید تا در صورت بروزرسانی لینک ها ، از طرف شما اشتباهی در دانلود بوجود نیاید. 

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
32bit:
- Windows 7 Starter- - - - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Home Basic - - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Home Premium - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Professional - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Enterprise - - STD / KMS
- Windows 7 Ultimate - - - STD / DAZ / OEM
64bit:
- Windows 7 Home Basic - - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Home Premium - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Professional - STD / DAZ / OEM
- Windows 7 Enterprise - - STD / KMS
- Windows 7 Ultimate - - - STD / DAZ / OEM

STD = نصب ویندوز بدون فعال سازی
DAZ = فعال سازی خودکار ویندوز
OEM = فعال سازی ویندوز در صورتی که روی سیستم شما از قبل ویندوز اورجینال نصب بوده باشد
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود
  1. jaber (ميهمان)  ~ 1398/10/24
    سلام
    می‌خواستم بدونم UEFI در حالت 32bit هست یا فقط در حالت 64bit ؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1398/10/24
      سلام
      به گفته سازنده ؛ در هر 2 نسخه این امکان وجود داره
  2. dorland (عضو سايت)  ~ 1398/01/27
    درود
    این نسخه از ویندوز 7 به نظر من بهترنی نسخه هست چون باگی نداره و آپدیت این ماه بسیار خوب عمل کردن
    من هر ماه نسخه آپ وین 7 رو میگرفتم ولی این نسخه واقعا سرعت بالائی داره
    وین 10 که به شدت سرعت رو کاهش میده به خاطر باگ ها الان که این نسخه وین 7 رو نصب کردم واقعل سرعت سیستم تا سه برابر با لا رفته بسیار رون هست
    لطفا این نسخه ور از رو سایت حذف نکنید بسیار عالیه ( نسخه ای قبلی سرعت و کارائی این رو نداشتن من تست کردم )

نسخه ای هست که دستکاری نشده فقط آپ اضافه شده
  3. حمید (ميهمان)  ~ 1398/01/23
    سلام
    من چند وقتی هست که وقتی ویندوز 7 رو از روز فلش نصب میکنم مراحل نصب بدون مشکل پیش میره و ویندوز نصب میشه، در آخرین مرحله نصب یک ارور نشون داده میشه که میگه ویندوز نمیتونه روی این کانفیگ سیستم نصب بشه، در صورتیکه اگر همین ویندوز رو با سی دی بوت کنم و نصب کنم هیچ اروری داده نمیشه وویندوز کامل نصب میشه. چندین بار و روی چندین سیستم مختلف این مشکل برام بوجود اومده و واقعا داره اذیتم میکنه.. آیا علت خاصی داره؟ چندین فایل iso رو هم امتحان کردم فقط واسه ویندوز 7 این مشکل هست. آیا برای نصب ویندوز 7 از روی فلش نیاز به تنظیم خاصی هست؟ من این مشکل رو تا یکسال پیش اصلا نداشتم و همیشه ویندوز 7 رو از روی فلش نصب کردم. ممکنه بخاطر تاریخ سیستم و پشتیبانی مایکروسافت باشه مثلا؟
    1. soheil (ميهمان)  ~ 1398/05/30
      سلام دوست عزیز اگر نمیتونید درایور نصب ویندوز رو انتخاب کنید و اروری این شکلی براتون میاد:
      Windows cannot be installed to this disk. the selected disk has an MBR partition table. on EFI systems, Windows can only be installed to GPT disks.
      یا:
      Windows cannot be installed to this disk. The selected disk is of the GPT partition style

برای نصب باید وقتی برنامه Rufus را باز میکنید در قسمت partition scheme گزینه های MBR یا GPT رو بسته به نوع سیستمتون تغییر بدید امیدوارم به دردتون بخوره.
  4. فرشاد (ميهمان)  ~ 1398/01/18
    مطمئن هستید ویندوز 7 هستش
    چون من دانلود کردم ، و روی یه DVD 9گیگ ریختم
    موقع بوت شدن میزنه ویندوز 10
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1398/01/18
      داخل توضیحات نوشته شده
      خط 5
  5. amir1383 (عضو سايت)  ~ 1397/09/24
    باسلام. این نسخه با Microsoft Windows 7 SP1 Ultimate September 2018 x64 ویندوز 7 چه فرقی داره؟ چون این حجمش 3 گیگ بیشتره.کدومشون بهتره؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1397/09/24
      سلام
      خط اول توضیحات رو بخونید
  6. hassan (ميهمان)  ~ 1397/07/19
    موقع نصب برای انتخاب ویندوز فقط 64 بیت داره شما نوشتید 64 با 32 در یک فایل iso پس نبود فقط 64 بیت چند مدل بود .
    چکار کنم؟
    32 بیت رو از کجا گیر بیارم؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1397/07/20
      https://goo.gl/RisMyU
  7. پژمان (ميهمان)  ~ 1396/11/30
    با سلام
    شما لينك دانلود رو به صورت پارت گذاشتيد
    لطفا راهنمايي بفرماييد كه بعد از دانلود پارت ها چكار كنيم
    چون من ميخوام ويندوز رو با فلش نصب كنم و براي فلش بايد يه فايل iso داشته باشم
    با تشكر از سايت خوبتون
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1396/11/30
      سلام
      نرم افزار Winrar رو نصب کنید
      روی پارت اول کلیک راست کنید و گزینه extract here رو بزنید
  8. محسن (ميهمان)  ~ 1396/11/30
    منظور از "ویندوز رو فقط از طریق بوت نصب کنید" چیه؟ نمیشه روی Setup دابل کلیک کنیم و معمولی شروع به نصب کنیم؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1396/11/30
      بهترین راه نصب از طریق BOOT هستش