در حال بارگذاری...

Windows 11 Pro/Enterprise 23H2 Build 22631.3296 ویندوز 11

Windows 11 Windows11 مایکروسافت نسخه‌ جایگزین ویندوز 10 را با نام ویندوز 11 به صورت نهایی یا Final در دسترس قرار داده است. بخش عمده تغییر در ویندوز 11 اصلاح اساسی در UX انجام شده است و ظاهر مراحل نصب، طراحی جدیدی نوار وظیفه (Task Bar)، منو استارت (Start Menu)، مرکز عملیات (Action Center)، جسنوجوگر فایل (File Explorer) و... انجام شده است. برخی از ویژگی های جدید در ویندوز میتوان اجرای برنامه های اندروید و به بهبود تایپ صوتی، کیبورد لمسی مدرن با اندازه بهینه کلیدها، صدا، رنگ ، انیمیشن ها و فونت و آیکون جدید اشاره کرد.
نرم‌افزارهای Skype ، OneNote ، Paint 3D و 3D Viewer دیگر در ویندوز 11 وجود نخواهند داشت.
برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های ویندوز
  • تغییر در حالت مولتی تسکینگ
  • منو استارت جدید و حالت وسط چین
  • قابلیت Auto-HDR که باعث بهبود چشمگیر گرافیک و رنگ ها خواهد شد
  • قابلیت DirectStorage با هدف بهبود سرعت لود بازی
  • قابلیت اجرای اپلیکیشن اندروید
  • اپلیکیشن ایکس باکس به همراه ایکس کلاود
  • اپ Teams به صورت پیش فرض روی ویندوز وجود دارد
  • آپگرید ویندوز 10 به 11 رایگان است

توضیحات
  • نسخه VL نسخه رسمی ( اورجینال ) میباشد و در تاریخ 29 اسفند 1402 در سایت مایکروسافت منتشر شده است.
  • نسخه Retail Aio نسخه ( غیر رسمی ) بوده و توسط منبع معتبر (توسط Avast اسکن شده) در تاریخ 22 اسفند 1402 منتشر شده است.
  • نسخه Retail Pro نسخه ( غیر رسمی ) بوده و توسط منبع معتبر (توسط Avast اسکن شده) در تاریخ 21 شهریور 1402 منتشر شده است.
  • توجـه: برای رفع محدودیت سخت افزار ( TPM , SecureBoot و ...) به تب آموزش رفع محدودیت نصب ویندوز همین مطلب مراجعه کنید.
  • ویندوز 11 تنها در نسخه 64 بیتی منتشر شده است، اما امکان نصب برخی نرم افزارهای 32 بیتی در این ویندوز امکانپذیر خواهد بود.
  • نسخه های Volume License (VL) و Retail فرقی در ظاهر ندارند فقط نوع فعال سازی آنها متفاوت میباشد.
  • نسخه هایی که روبروی آنها حرف وجود دارد ، نسخه های بدون مالتی مدیا ویندوز هستند. ( نصب نکنید )
  • نسخه پیشنهادی جهت نصب ویندوز، نسخه VL ورژن Pro میباشد.
  • قابلیت نصب ویندوز از طریق بوت UEFI وجود دارد.
  • علت حجم کم نسخه Retail، فشرده سازی فایل Install میباشد.
  • برای رفع محدودیت های نسخه رسمی به قسمت آموزش های همین مطلب مراجعه کنید.
  • برای اطلاع از امکان نصب ویندوز 11 به روی سیستم خود، از ابزار بررسی پشتیبانی سخت افزار شما از و‌یندوز 11 استفاد کنید.
  • لطفا برای دانلود هر نسخه ، لینک های دانلود را در لیست دانلود نرم افزار دانلود منیجر قرار دهید تا در صورت بروزرسانی لینک ها ، از طرف شما اشتباهی در دانلود صورت نگیرد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه VL - بیلد 22631.3296 (نسخه 64‌ بیتی - پیشنهادی )
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 1.9 گیگابایت
نسخه Retail ورژن Aio بیلد 22631.3296 (نسخه 64‌ بیتی)
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 4 با حجم 928 مگابایت
نسخه Retail ورژن Pro بیلد 22621.2283 (نسخه 64‌ بیتی)
دانلود پارت 1 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 4 با حجم 290 مگابایت
نرم افزارهای مورد نیاز
نرم افزار Rufus جهت نصب و‌یندوز از طریق USB
نرم افزار Ventoy جهت نصب و‌یندوز از طریق USB
نرم افزار W‌indows 11 Upgrade برای آپگرید و‌یندوز 10 به 11
حذف واترمارک سخت افزار پشتیبانی نشده و‌یندوز 11 در دسکتاپ
فعال ساز
دانلود فعال ساز جدا
اطلاعات بیشتر
ابزار بررسی پشتیبانی سخت افزار شما از و‌یندوز 11
ایجاد تغییرات دلخواه در و‌یندوز 11 (لیست آموزش، ترفند و حل مشکلات رایج)

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
فیلم آموزش ویندوز - تمامی نسخه ها (به زبان فارسی) - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.8/5)
تصاویری از محیط ویندوز
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
توجـه
- برای رفع تمام محدودیت ها به صورت خودکار، بهتر است از نرم افزار Rufus یا Ventoy استفاده کنید. در غیر اینصورت از روش های زیر استفاده کنید.
- برای رفع محدودیت سخت افزار هنگام نصب ویندوز از طریق Boot ، فایل Bypass Windows 11 را دانلود کنید و فایل bypass.reg را در فلش‌ی که ویندوز را boot کرده‌اید (کنار فایل Setup.exe) کپی کنید و مطابق فایل ویدیویی که در زیر قرار داده شده است، ویندوز را از طریق Boot نصب کنید( در این روش محدودیت CPU , TPM , SecureBoot , Ram , Disk برداشته خواهد شد ) .
- در صورت اتصال به اینترنت : برای رفع محدودیت اکانت مایکروسافت برای نصب ویندوز 11 در صفحه Let's name your device دکمه Skip رو بزنید سپس گزینه Setup for work or School را بزنید و Next بزنید. سپس روی گزینه Sign-in Option کلیک کنید و در مرحله بعد گزینه Domain Hoin instead را بزنید. یا از روش زیر استفاده کنید.
- در صورت عدم اتصال به اینترنت : برای رفع محدودیت اکانت مایکروسافت برای نصب ویندوز 11 در صفحه Connect to the internet کلید ترکیبی Shift + F10 را بزنید تا پنجره سیاه رنگ باز شود و OOBE\BYPASSNRO را تایپ کنید و Enter بزنید تا سیستم ریستارت شود و مجدد مراحل نصب ویندوز از قسمت انتخاب زبان آغاز میشود و بدون نیاز به اینترنت ویندوز را نصب کنید.
- برای نصب و آپگرید ویندوز از طریق محیط ویندوز، به آموزش آپگرید ویندوز 10 به ویندوز 11 که در تب آموزش ها قرار دارد مراجعه کنید.

Retail Pro
  • Windows 11 Pro - STD
  • Windows 11 Pro - DLA
  • Windows 11 Pro - OEM

STD = نصب ویندوز بدون فعال سازی
DLA = فعال سازی خودکار ویندوز
OEM = فعال سازی ویندوز در صورتی که روی سیستم شما از قبل ویندوز اورجینال نصب بوده باشد 

Retail Aio
  • Windows 11 Home
  • Windows 11 Home N
  • Windows 11 Pro
  • Windows 11 Pro N
  • Windows 11 Home Single Language
  • Windows 11 SE
  • Windows 11 SE N
  • Windows 11 Pro Education
  • Windows 11 Pro N Education
  • Windows 11 Pro for Workstations
  • Windows 11 Pro N for Workstations
  • Windows 11 Pro Single Language
  • Windows 11 Education
  • Windows 11 Education N
  • Windows 11 Enterprise
  • Windows 11 Enterprise N
  • Windows 11 Enterprise multi-session
  • Windows 11 IoT Enterprise

VL
  • Windows 11 Pro
  • Windows 11 Pro N
  • Windows 11 Pro for Workstations
  • Windows 11 Pro N for Workstations
  • Windows 11 Pro Education
  • Windows 11 Pro Education N
  • Windows 11 Education
  • Windows 11 Education N
  • Windows 11 Enterprise
  • Windows 11 Enterprise N

Product (Full Name) : Windows 11 (business editions) (x64) - DVD (English) - VL
    File : en-us_windows_11_business_editions_version_23h2_updated_march_2024_x64_dvd_ff6b444c.iso
    SHA-256 : BCE4F7A1475C3588ABDC5030C83121D46597FE12D3E813271B1912518F02D3B6
Windows 11 System Requirements
  • Processor: 64-bit dual-core 1Ghz CPU or better
  • RAM: 4GB of RAM or better
  • Hard disk space: 64GB of storage or better
  • Graphics card: Discrete or integrated GPU with DirectX 12 support and WWDM 2.X
  • Display: 9-inch display with a minimum 1366x768 resolution
  • Motherboard with UEFI
  • Secure Boot
  • Trusted Platform Module 2.0
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود
  1. رحمان (ميهمان)  ~ 1402/07/11
    سلام و خسته نباشید به سوال داشتم فایل iso جدید ویندوز 11 23h2 رو نمیزارید واسه دانلود ممنون از سایت خوبتون
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1402/07/11
      سلام
      نسخه Final در سایت مایکروسافت منتشر نشده
  2. فرشید (ميهمان)  ~ 1401/07/26
    سلام
    من نسخه Windows 11 Pro 22H2 Build 22621.382 را برای «نصب آفلاین» روی یک کامپیوتر نو و بدون OS دانلود کردم ولی برخلاف ماههای اول انتشار ویندوز 11 دیگر نصب آفلاین بهیچوجه امکان ندارد و مایکروسافت جلوی آن را گرفته. آیا امکان دارد نسخه ای Preactivated از Win 11 را در سایت بگذارید که حتما” امکان «نصب آفلاین» داشته باشد؟ منظورم یک آپدیت چند ماه قبل است (ترجیحا" بعد از اکتبر 2021_که بشود از طریق ورود به Task Manager پروسس اتصال به اینترنت را متوقف و local account ایجاد کرد).
    با تشکر از سایت محبوب شما که از خارج هم بیننده دارد.
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1401/07/26
      سلام
      داخل تب آموزش رفع محدودیت نصب، برای رفع محدودیت نیاز به اینترنت و اکانت مایکروسافت توضیح داده شده
  3. arshiya (ميهمان)  ~ 1400/12/1
    سلام وقت بخیر چرا نسخه انلاگ شده دیگه تو سایتتون نیست؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/12/1
      سلام
      منابعی که نسخه آنلاک رو منتشر میکنند معتبر نیستند.
      داخل همین مطلب آموزش رفع محدودیت سخت افزاری توضیح داده شده
  4. ExtraXcess (ميهمان)  ~ 1400/10/1
    با استفاده از نرم افزار "Rufus" با انتخاب گزینه "Extended Windows 11 Installation" به راحتی می توان فلش بوتیبل ویندوز ۱۱، بدون محدودیت سخت افزار ساخت.
  5. Hawre (عضو سايت)  ~ 1400/08/29
    سلام من موقع نصب ویندوز با صفعه ورود شماره سریال مواجه شدم چکار کنم شماره سریال رو هم پیدا نکردم
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/08/29
      سلام
      گزینه I don’t have a product key را بزنید.
  6. سجاد سس (ميهمان)  ~ 1400/08/27
    سلام پس فایل بایپس رو از کجا دانلود کنم بریزم روی فلش.هر چی گشتم توی سایتتون نبود چنین چیزی
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/08/28
      سلام
      داخل همین مطلب و تب آموزش رفع محدودیت سخت افزار با رنگ قرمز مشخص شده است
  7. محسن (ميهمان)  ~ 1400/07/28
    من ویندوز 11 64.vl جدیدترین نسخه رو دانلود کردم پارت4 نسخش با بقیه پارتا فرق می کنه و موقع استخراج با بقیه استخراج نمیشه و حجم فایل استخراج شده کمتر میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/07/28
      بالای لینک دانلود توضیح داده شده:
      لطفا برای دانلود هر نسخه ، لینک های دانلود را در لیست دانلود نرم افزار دانلود منیجر قرار دهید تا در صورت بروزرسانی لینک ها ، از طرف شما اشتباهی در دانلود بوجود نیاید.

فایل های قبلی رو سرور موجود هستش، از لینک دانلود کپی بگیرید و اسم فایل قبلی رو جایگزین کنید و دانلود کنید
  8. rnmirzaie (عضو سايت)  ~ 1400/07/27
    سلام من نسخه Windows 11 v21H2 Build 22000 194 x64-VL Unlocked که قبلا گذاشته بودید دانلود کردم و نصب کردم و بعد در قسمت آپدیت ویندوز نسخه" 22000.258 " اومد و من آپدیت کردم میخواستم بپرسم که این نسخه " Retail - بیلد 22000.282 " که گذاشتید جدید هست چون از بخش آپدیت ویندوز این نسخه برای من نیومده ویندوزی که من نصب کردم Windows 11 Pro هست
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/07/27
      سلام
      بیلد 22000.282 بتا هستش و برای رفع مشکل پردازنده های amd ryzen منتشر شده
  9. Erfandh79 (ميهمان)  ~ 1400/07/17
    سلام در رابطه با این لینک دانلودها که به صورت پارت هستن باید بعد دانلود و اکسترکت همشونو بوتیبل کنیم روی یک پوشه و بریزیم روی فلش؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/07/17
      سلام
      روی پارت 1 کلیک راست کنید و Extract here رو بزنید، تمام پارت ها بهم متصل میشه و به شما فایل iso رو تحویل میده. در صورتیکه فایل با پسوند iso رو پیدا نمیکنید، نمایش پسوند فایل ها در ویندوز رو فعال کنید.

" آموزش نصب ویندوز در حالت UEFI و GPT برای کامپیوتر و لپ تاپ " در تب آموزش همین مطلب قرار داده شده است
  10. علی (ميهمان)  ~ 1400/07/16
    سلام
    قابلیت نصب اپ آندرویدی هنوز جواب نمیده.آیا تاریخی برای ارائه آپدیت در این خصوص از سوی مایکروسافت اعلام شده یا خیر؟
    1. classictails (عضو سايت)  ~ 1400/07/28
      مایکروسافت گفته سال بعدی داخل آپدیت سال ۲۰۲۲ قابلیت اجرا برنامه های اندرویدی هم اضافه میشه
  11. ماهر (ميهمان)  ~ 1400/07/16
    سلام من نسخه رسمی رو دانلود کردم اما موقع نصب کلید shift و f10 رو که میگیرم cmd اجرا نمیشه هیچ اتقافی نمیفته روی لب تاب میهام نصب کنم در تمامی قسمت ها هم چک کردم این کلید هیچ کاری انجام نمیده چرا؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/07/16
      سلام
      برای لپ تاپ دکمه fn+shitft+f10 رو بزنید
  12. یاسر (ميهمان)  ~ 1400/07/15
    سلام
    اگر از طریق فایل بایپس ویندوز 11 را بر روی سیستم نصب نماییم (سی پی یو نسل قدیمی core i7 و هم مشکل tpm دارم ) آیا امکان دریافت آپدیت بصورت اتوماتیک و از بخش ویندوز آپدیت را از دست خواهیم داد؟ یا برای آن نیز راه حل وجود دارد؟

دو تا سوال اینجا دارم.
    ۱. آیا همچنان مثل تصویر ارائه شده توسط شما، امکان آپدیت از طریق ویندوز آپدیت وجود دارد؟
    ۲. آیا امکان آپدیت ویندوز ۱۰ از طریق فایل ستاپ بدون پاک شدن برنامه ها با این روش وجود دارد؟
    1. SalaR ( مديریت )  ~ 1400/07/15
      سلام
      بله تست شده
      https://cdn.soft98.ir/Bypass_Windows_11.png

مدیران انجمن محدودیت CPU رو تست کردند و مشکلی نبوده
      این روش برای نصب از طریق بوت ( Clean install ) هستش
      برای آپگرید از ویندوز 10 به 11 به تب آموزش همین مطلب مراجعه کنید
  13. erfan (ميهمان)  ~ 1400/07/15
    سلام طبق اموزش که در سایت اگر ویندوز 11 از طریق bypass نصب کنم یک موقع بخوام دوباره ویندوز10 نصب کنم مشکل پیش میاد ؟ تنیماتی باید تغییر بدم یا به راحتی نصب میشود؟
      سلام
      محدودیت فقط برای زمان نصب برداشته میشه که سخت افزار بررسی نشه
  14. علیرضا (ميهمان)  ~ 1400/07/15
    کدوم یکی از این ها به صورت اپدیت نصب میشه؟ vl به صورت بوت هست یا اپدیت و فایلی پاک میشود؟
      نسخه VL رو دانلود کنید
      آموزش آپگرید در تب آموزش موجود هستش
      از طریق بوت نیاز به فرمت درایو ویندوز هستش و اطلاعاتی درایو ویندوز روی اون نصب بوده پاک میشه
  15. حسین (ميهمان)  ~ 1400/07/15
    سلام ببخشید همونطور که بعضی از دوستان میگن ما نسخه VL Unlock رو دانلود کردیم اینجا فقط نسخه vl هست چطور میتونم اون فایل رو دریافت کنم؟
    میشه تفاوتشم بگید؟
      سلام
      نسخه VL Unlock تنها از طریق بوت نصب میشد و از سایت حذف شد.
      روش دیگه ای به سایت اضافه شد که داخل توضیحات بالای لینک دانلود در مورد رفع محدودیت سخت افزاری در موردش نوشته شده.
      نسخه اورجینال رو دانلود و خودتون طبق آموزش bypass کنید بهتر هستش تا نسخه دستکاری شده رو دانلود و نصب کنید.