خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

AbyssMedia WaveCut Audio Editor 5.6.0.0 + Portable ویرایش فایل صوتی

AbyssMedia WaveCut Audio Editor

AbyssMedia WaveCut Audio Editor

 نرم افزار کاربردی جهت ویرایش فایل صوتی در ویندوز میباشد. برنامه WaveCut Audio Editor با داشتن رابط چند پنجره ای و سرعت بالاتر ، کم حجم و با کاربری آسان می باشد. اکثر عملیات های اصلی بدون هیچگونه تاخیری اجرا می شوند. یکی از ویژگی های نسخه جدید این برنامه ، پشتیبانی از فرمت های صوتی محبوب بیشتری می باشد. مشابه نسخه قبلی ، در این نسخه نیز امکان ویرایش فایل های صوتی از طریق برش آن ها یا افزودن افکت های مختلف مانند معکوس کردن ، ایجاد سکوت ، تقویت صدا ، طبیعی کردن صدا و ... وجود دارد. همچنین این برنامه از پنجره ها و برش های چندگانه پشتیبانی می کند و به طور جداگانه نیز می توان بر روی هر یک از قطعات کار کرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Input audio formatsMPEG Audio (MP3, MP4, M4A), Windows Media Audio (WMA), OGG Vorbis (OGG), Monkey's Audio(APE, MAC), FLAC Audio (FLAC), MusePack (MPC, MPP, MP+), WAV PCM Audio (WAV), AIFF (AIFF),WavPack Files (WV), Speex (SPX), TrueAudio (TTA), Advanced Audio Coding (AAC), OGG Opus (OPUS), Apple Lossless Audio Codec (ALAC).
Output audio formatsMP3, WAV, FLAC, OGG Opus, AIFF, OGG Vorbis
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10