در حال بارگذاری...

Audio Editor Deluxe 10.0.3 ویرایش فایل صوتی

مالتی مدیا / ویرایشگر صوت SalaR 17007 16 مهر 1394
Audio Editor Deluxe  Audio Editor Deluxe نرم افزاری مفید و کاربردی که با پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی و ویرایش انواع فایل های صوتی ، به شما اجازه انجام عملیات های مختلف بر روی انواع فایل های صوتی را می دهد و می توانید فیلترهای مختلف را به آن اضافه کرده و افکت های بسیاری را در اختیار داشته باشید.
به کمک برنامه Audio Editor Deluxe قادر هستید تا کار برش یا چسباندن موزیک ها ، ضبط صدا از انواع ورودی ها ، اضافه نمودن افکت ها ، ذخیره سازی با فرمت و کیفیت دلخواه ، حذف نویز های موجود بر روی موزیک ها و قابلیت ویرایش همزمان چندین ترک صوتی ، صدای خود را ضبط کنید و افکت هایی زیبا که شامل 20 جلوه صوتی (Amplify, Delay, Echo, Equalizer, Fade, Flanger, Invert, Normalize, Reverse ,...) و 6 فیلتر  (Ban Pass Filter, High Pass Filter, High Shelf Filter, Low Pass Filter, Low Shelf Filter, Notch Filter) و ... به آن بدهید، قطعه ای از موزیک را ببرید و قطعه دیگری به آن اضافه کنید و حتی جدا کردن صدا از ویدیو و رایت CD های صوتی از قابلیتهای این نرم افزار است.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )