خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Audio Editor Deluxe 10.0.3 ویرایش فایل صوتی

Audio Editor Deluxe Audio Editor Deluxe

 نرم افزاری مفید و کاربردی که با پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی و ویرایش انواع فایل های صوتی ، به شما اجازه انجام عملیات های مختلف بر روی انواع فایل های صوتی را می دهد و می توانید فیلترهای مختلف را به آن اضافه کرده و افکت های بسیاری را در اختیار داشته باشید.
به کمک برنامه Audio Editor Deluxe قادر هستید تا کار برش یا چسباندن موزیک ها ، ضبط صدا از انواع ورودی ها ، اضافه نمودن افکت ها ، ذخیره سازی با فرمت و کیفیت دلخواه ، حذف نویز های موجود بر روی موزیک ها و قابلیت ویرایش همزمان چندین ترک صوتی ، صدای خود را ضبط کنید و افکت هایی زیبا که شامل 20 جلوه صوتی (Amplify, Delay, Echo, Equalizer, Fade, Flanger, Invert, Normalize, Reverse ,...) و 6 فیلتر  (Ban Pass Filter, High Pass Filter, High Shelf Filter, Low Pass Filter, Low Shelf Filter, Notch Filter) و ... به آن بدهید، قطعه ای از موزیک را ببرید و قطعه دیگری به آن اضافه کنید و حتی جدا کردن صدا از ویدیو و رایت CD های صوتی از قابلیتهای این نرم افزار است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.