Audio Editor Deluxe 10.0.3 ویرایش فایل صوتی

مالتی مدیا » ویرایشگر صوتSalaR4014 16 مهر 1394

Audio Editor Deluxe Audio Editor Deluxe

 نرم افزاری مفید و کاربردی که با پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی و ویرایش انواع فایل های صوتی ، به شما اجازه انجام عملیات های مختلف بر روی انواع فایل های صوتی را می دهد و می توانید فیلترهای مختلف را به آن اضافه کرده و افکت های بسیاری را در اختیار داشته باشید.
به کمک برنامه Audio Editor Deluxe قادر هستید تا کار برش یا چسباندن موزیک ها ، ضبط صدا از انواع ورودی ها ، اضافه نمودن افکت ها ، ذخیره سازی با فرمت و کیفیت دلخواه ، حذف نویز های موجود بر روی موزیک ها و قابلیت ویرایش همزمان چندین ترک صوتی ، صدای خود را ضبط کنید و افکت هایی زیبا که شامل 20 جلوه صوتی (Amplify, Delay, Echo, Equalizer, Fade, Flanger, Invert, Normalize, Reverse ,...) و 6 فیلتر  (Ban Pass Filter, High Pass Filter, High Shelf Filter, Low Pass Filter, Low Shelf Filter, Notch Filter) و ... به آن بدهید، قطعه ای از موزیک را ببرید و قطعه دیگری به آن اضافه کنید و حتی جدا کردن صدا از ویدیو و رایت CD های صوتی از قابلیتهای این نرم افزار است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.