در حال بارگذاری...

DVDFab VideoCruise 1.6.3.23 ساخت پروژه های ویدئویی پیشرفته

DVDFab VideoCruise

DVDFab VideoCruise

 نرم افزاری کاربردی که شامل ابزارهایی قدرتمند برای ساخت پیشرفته ترین پروژه ویدئویی در نهایت سادگی و آسانی عملکرد است. استفاده از ویرایشگر ویدئوی مناسب می تواند سرعت پروژه ها را به طور قابل توجهی افزایش دهد و ساده کند. حین ویرایش فایل در برنامه DVDFab VideoCruise می توانید سرعت پخش، معکوس سازی، چرخش، وارونه سازی و تغییر رنگ زمینه را تغییر دهید. همچنین می توانید مقادیر پیش فرض کنتراست، اشباع، روشنایی، فام ها، برجسته سازی و سایه ها را تنظیم کنید. حجم صدا نیز با فعال سازی فِیدها (fade in or fade out) قابل تغییر است.
همچنین می توانید بازه گسترده ای از فیلترها را در پروژه خود اعمال کنید که شامل وینیتینگ (vignette)، درخشش (glow)، محو (blur)، تغییرحالت (distort)، طرح برجسته (emboss sketch) و غیره می شوند. گذارها و عناصر مختلف قاب (Frame) نیز در نرم افزار وجود دارند و می توانید پیش از خروجی گرفتن به نسخه نهایی، نتیجه را پیش نمایش کنید و با فرمت های مختلف مانند MP4 و AVI خروجی بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10