Advanced Video Compressor 2012.0.4.9 + Portable - فشرده ساز ویدئو

ویرایشگر فیلم » فشرده سازSalaR92321 6 فروردین 1392

soft98

Advanced Video Compressor 2012.0.4.9

  نرم افزار کاربردی و بسیار مفید به منظور فشرده سازی فایل های ویدیویی می باشد ، اگر قصد دارید یک ویدیو را در اینترنت منتشر کنید اما حجم آن بالا است و احساس می کنید که باید حجم آن را کاهش دهید این نرم افزار می تواند به شما کمک شایانی بکند ، شما با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های ویدیویی خود را به شکل محسوسی فشرده کنید با این تفاوت که هیچ گونه افت کیفیتی در آن به وجود نخواهد آمد و شما تنها حجم آن را کاهش خواهید داد ، این نرم افزار از انواع فرمت های ویدیویی مانند : AVI, WMV, FLV, 3GP, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, DIVX, XVID, ASF, AVM, AVS, DAT, F4V, NSV, OGM, RM, RMVB, TP, TS, VOB پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد تا فایل ها را به سرعت فشرده سازی کرده و به راحتی از آن استفاده کنید

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

  1. نام کاربری : سینا اروند  |   گروه کاربری : ميهمان  |  تاریخ : 1397/12/24
    سلام
    این فشرده ساز AVC نمی تونه فرمت فایل رو تغییر بده. فشرده می کنه ولی مثلا از MP4 به 3gp تغییر نمی ده. برای فشرده سازی هم هر بیت ریت ی رو قبول نمی کنه. در مجموع خیلی محدود عمل می کنه. فایل های ویدیویی رو هم نمی شناسه. نمی دونم بخاطر اسم فارسی هست یا چیز دیگر. فرمت فایل براش شناخته شده هست ولی ارور می ده و فایل رو نمی شناسه.