123Video Magic Basic 4.0.0.0 - ویرایش فایل ویدئویی

مالتی مدیا » ویرایشگر فیلمharc9874967 26 اسفند 1390

123Video Magic Basic

123Video Magic Basic 4.0.0.0 در عکاسی دیجیتال، از پس زمینه های کروماکی (ChromaKey) برای جایگزینی تصاویر پس زمینه استفاده می‌کنند ...این پس زمینه کروماکی یک پارچه بزرگ یک دست سبز رنگ می‌باشد که برای تصاویر دیجیتالی از آن استفاده می‌شود. با کشیدن این پارچه سبز رنگ در پس زمینه و گرفتن تصاویر اشخاص و موضوعات مختلف به راحتی می‌توان تصاویر را از این رنگ سبز جدا کرد و پس زمینه های دیجیتالی دیگری را با آن جایگزین کرد.123VideoMagic نرم افزاری جالب که راهی ساده را برای حذف این صفحه سبز و جایگزین کردن تصاویر دیجیتال مورد انتخاب شما با آن به صورت شیوه ای حرفه ای فراهم می‌کند. این برنامه با شناسایی رنگ سبز پس زمینه فیلم‌ها و عکس‌های شما بدون نیاز به برنامه های اضافی دیگر آن‌ها را حذف کرده و شما می‌توانید به جای این رنگ سبز از تصاویر متحرک دیگر در پس زمینه استفاده کنید. با این برنامه کاربران آماتور و حتی فتوگراف های حرفه ای نیز به راحتی و با سرعت قادر به ویرایش فیلم‌های ویدئویی و تصویری گرفته خود به این شیوه هستند.

ویژگی‌های 123Video Magic Basic 4.0.0.0

  • پس زمینه های سبز رنگ تصاویر و فیلم‌های شما به راحتی قابل جایگزین با تصویر پس زمینه مورد علاقه شما می‌باشد.
  • داشتن 50 تم برای استفاده به عنوان پس زمینه
  • قابلیت پشتیبانی از فرمت های ویدئویی WMV، AVI، MPEG و MPG
  • پشتیبانی از فرمت تصاویر نظیر: JPG، BMP، GIF، PNG، TIFF، JPEG
  • قابلیت خروجی گرفتن به فرمت های AVI، Divx، Xvid، MPG، MPEG، WMV

 

 


روش رجیستر کردن برنامه:

 

  1. برای رجیستر کردن، این برنامه بایستی حتما در ریشه درایو C: نصب شود.بدین صورت C:\123VideoMagicBasic
  2. فایل Activator.exe  را در محل نصب برنامه کپی و اجرا کنید و بر روی دکمه Apply کلیک کنید.پیغام موفقیت آمیز بودن این برنامه رو خواهید دید.
  3. برنامه ر ا اجرا کنید و اطلاعات رجیستر کردن را از فایل متنی  همراه برنامه  وارد کنید و برنامه را رجیستر کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.