خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Applian WM Splitter 3.0.1808.22 برش و ادغام فایل ویدیویی و صوتی

Applian WM SplitterApplian WM Splitter

 نرم افزاری کاربردی جهت ویرایش ساده و آسان فایل‌های ویدیویی و صوتی، جهت تکه تکه کردن، برش کادر تصویر و ادغام کلیپ‌های تصویری با یکدیگر که توسط WM Recorder ضبط می‌شوند می‌باشد. نرم افزار Applian WM Splitter راحت‌ترین نرم افزار برای تهیه خروجی از بخش‌های دلخواه فایل‌های ویدئویی و صوتی است. حتی می‌توان به وسیله آن فایل‌هایی با فرمت یکسان را به یکدیگر چسباند. به محض نصب نرم افزار می‌توانید شروع به برش و ادغام فایل‌های‌ خود کنید. فقط کافیست که فایل ویدیویی یا صوتی مورد نظر را درون برنامه اجرا کنید و نشانگرهای زمان را در نقطه مورد نظر بر روی تایم‌لاین فایل جهت پردازش قرار دهید. برای این کار می‌توانید از ابزاری‌های متنوعی در درون برنامه استفاده کنید که کنترل دقیقی بر روی فریم به فریم، یا بر اساس زمان و حتی کی-فریم که مختص دوربین‌های جدید است در اختیارتان قرار می‌دهد. هنگامی که کار نشان‌گذاری بخش مورد نظر از ویدیو انجام شد تنها کافیست که بر روی دکمه trim کلیک کنید تا در کنار فایل اصلی، ویدیو موردنظر ویرایش شده و ذخیره شود.نرم‌افزار WM Splitter دارای بخشی به نام join manager می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد که فایل‌های ویدیویی با فرمت ( AVI , WMV , ASF , WMA , MP3 , MOV , MP4 , MKV ) مشترک را با یکدیگر ادغام کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.