در حال بارگذاری...

Focusky Premium 3.7.12 جایگزین مایکروسافت پاورپوینت

مالتی مدیا SalaR 55349 2 فروردین 1398
Focusky

Focusky

 نرم افزاری حرفه ای و ابزار بصری است که یک راه جایگزین و متفاوت به منظور ایجاد اسلایدها و ارائه های حرفه ای برای کاربردهای تحصیلی و سخنرانی را ارائه می کند که انجام این طراحی ها بسیار ساده و آسان می باشد. پنجره اصلی مانند یک بوم نقاشی عمل می کند و زبانه های (tab) دیگر امکان اضافه کردن مواردی همچون کادرهای متن (text boxes) ، عکس ها و انواع ویدیوها از YouTube  و  Vimeo را فراهم می کند. برنامه Focusky به کاربر اجازه می دهد تا رنگ پس زمینه ( background color ) مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سپس شروع به اضافه کردن بخش های مورد نظر و تغییر موقعیت آن ها بر روی صفحه نمایش یا تغییر اندازه آن ها کند که انجام این تغییرات موجب بهتر دیده شدن اسلایدها بر روی صفحه نمایش بزرگ تر می شود.
همچنین امکان اضافه کردن اشکال هندسی مختلف مانند دایره ، مستطیل ، خطوط و فلش ها در اسلایدها وجود دارد. با استفاده از برنامه Focusky می توان اسلایدها و ارائه ها را قبل از ساخت فایل نهایی مشاهده کرد و در صورت نیاز می توان اصلاحات ضروری را پیش از ساخت فایل نهایی انجام داد. در نهایت می توان نمایش اسلایدها ( slideshow ) را به صورت فرمت های EXE ، ZIP و HTML منتشر کرد و همچنین امکان کپی آن بر روی CD و اجرای آن متناسب با نیاز کاربر نیز وجود دارد .

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10
دانلود با حجم 293 مگابايت به همراه Patch
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار