در حال بارگذاری...

Focusky Premium 3.7.12 جایگزین مایکروسافت پاورپوینت

Focusky

Focusky

 نرم افزاری حرفه ای و ابزار بصری است که یک راه جایگزین و متفاوت به منظور ایجاد اسلایدها و ارائه های حرفه ای برای کاربردهای تحصیلی و سخنرانی را ارائه می کند که انجام این طراحی ها بسیار ساده و آسان می باشد. پنجره اصلی مانند یک بوم نقاشی عمل می کند و زبانه های (tab) دیگر امکان اضافه کردن مواردی همچون کادرهای متن (text boxes) ، عکس ها و انواع ویدیوها از YouTube  و  Vimeo را فراهم می کند. برنامه Focusky به کاربر اجازه می دهد تا رنگ پس زمینه ( background color ) مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سپس شروع به اضافه کردن بخش های مورد نظر و تغییر موقعیت آن ها بر روی صفحه نمایش یا تغییر اندازه آن ها کند که انجام این تغییرات موجب بهتر دیده شدن اسلایدها بر روی صفحه نمایش بزرگ تر می شود.
همچنین امکان اضافه کردن اشکال هندسی مختلف مانند دایره ، مستطیل ، خطوط و فلش ها در اسلایدها وجود دارد. با استفاده از برنامه Focusky می توان اسلایدها و ارائه ها را قبل از ساخت فایل نهایی مشاهده کرد و در صورت نیاز می توان اصلاحات ضروری را پیش از ساخت فایل نهایی انجام داد. در نهایت می توان نمایش اسلایدها ( slideshow ) را به صورت فرمت های EXE ، ZIP و HTML منتشر کرد و همچنین امکان کپی آن بر روی CD و اجرای آن متناسب با نیاز کاربر نیز وجود دارد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10