FonePaw DoTrans 1.4.0 بهترین جایگزین برنامه iTunes

موبایلSalaR3271 16 خرداد 1398
FonePaw DoTrans

FonePaw DoTrans

 بهترین جایگزین برای برنامه iTunes جهت مدیریت اطلاعات گوشی‌ های آیفون ، آیپد و دستگاه پخش موسیقی آیپاد می‌باشد. با کمک برنامه FonePaw DoTrans می‌توان عملیات مربوط به انتقال اطلاعات شامل عکس ، ویدئو ، موسیقی ، دفترچه تماس ، پیامک و پشتیبان گیری از آن‌ ها بر روی ویندوز را به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی انجام داد. همچنین قابلیت ساخت زنگ تماس گوشی و مبدل فایل‌های HEIC در این نرم‌افزار گنجانده شده است.
  • قدم اول: دستگاه آیفون/آیپد خود را به کامپیوتر متصل کنید. پس از اتصال گزینه Trust بر روی دستگاه خود را تایید کنید تا به وسیله نرم‌افزار DoTrans شناسایی شود.
  • قدم دوم: نوع فایل را انتخاب کنید. نوع داده‌ ها را در سمت چپ انتخاب کنید. گزینه‌ هایی نظیر شماره تماس مخاطبین ، پیام‌ ها ، عکس‌ ها ، ویدئوها و فایل‌ های صوتی . سپس جهت اطمینان از شناسایی صحیح آن‌ ها توسط نرم‌افزار پیش نمایش فایل را مشاهده کنید. هر گزینه را می‌توان به ترتیب نام ، تاریخ ایجاد ، اندازه و سایر گزینه‌ ها مشاهده نمود.
  • قدم سوم: فایل‌ ها را به کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری منتقل کنید. فایل را انتخاب نموده و آن را به آیفون، آیپاد و یا کامپیوتر انتقال دهید. پروسه انتقال با سرعت بالایی انجام می‌شود و تعداد فایل‌ هایی که به طور صحیح انتقال یافته‌اند و یا با خطا روبرو شده‌اند توسط نرم‌ افزار شناسایی شده و به کاربر اطلاع داده می‌شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Supported Data Types and Devices
  • iOS to PC : Photos, Music, Videos, Contacts, Messages
  • PC to iOS : Photos, Music, Videos, Contacts
  • iOS to iOS : Photos, Music, Videos, Contacts
  • Supported Devices & System : All iPhone, iPad and iPod Touch running iOS(the latest iOS 12 is supported)
System Requirements
Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP (32 bit or 64 bit)