در حال بارگذاری...

TuneFab WeTrans 2.1.6 انتقال فایل میان ویندوز و دستگاه iOS

موبایل SalaR 6045 8 اسفند 1399
TuneFab WeTrans TuneFab WeTrans نرم افزاری کاربردی در زمینه انتقال فایل میباشد که امکان انتقال فایل ها میان ویندوز و دستگاه iOS را فراهم می کند. با استفاده از برنامه TuneFab WeTrans می توان فایل ها را به صورت تکی یا گروهی انتقال داد و همچنین از مخاطبین موجود پشتیبان گیری کرد. نرم افزار WeTrans می تواند ابزار بسیاری مناسبی برای کاربران iOS باشد که علاقمند به مدیریت فایل های خود از طریق رایانه هستند. استفاده از این برنامه بسیار ساده و آسان است ، به نحوی که پس از اتصال دستگاه به رایانه ، تمام محتوای گوشی در صفحه ها و دسته بندی های مختلفی لیست می شوند. به عنوان مثال اگر به قسمت عکس ها بروید ، متوجه خواهید شد که تمام گالری شما به صورت زیر مجموعه هایی نمایش داده شده است و با استفاده از امکانات و قابلیت های دیگر نیز می توان نسبت به انتقال یا حذف آن ها اقدام کرد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 96 مگابايت به کرک

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements
  • Android 2.3 or Above (Android 10.0)
  • iOS 6 or above (iOS 10.13)
  • Windows 10/8/7/Vista/XP (32 bit or 64 bit)
  • iTunes 10.7 or above