در حال بارگذاری...

MOBILedit Phone Copier Express 4.6.1.18499 کپی اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر

موبایل harc98 31797 6 تیر 1399
MOBILedit! Phone Copier MOBILedit! Phone Copier نرم افزاری که با بررسی تکنولوژی و پروتکل های استفاده شده در اکثر گوشی های محبوب دنیا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید کپی اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر را براحتی انجام دهید. MOBILedit Phone Copier قارد است تنها با استفاده از یک کامپیوتر به همراه کابل، بلوتوث و یا ارتباط اینفرارد براحتی تمامی اطلاعات یک گوشی را در گوشی همراه مورد نظر بارگذاری کند. همواره گوشی های جدید برای خریداران وسوسه انگیز هستند اما همه دوست دارند بعد از خرید گوشی جدید بتوانند از اطلاعات گوشی قدیمی خود استفاده کنند اطلاعاتی نظیر شماره تلفن های ذخیره شده، آدرسها،پیام های متنی و دیگر اطلاعاتی که وارد کردن آن ها در گوشی جدید کاری وقت گیر می باشد. وارد کردن اطلاعات از سیم کارت شاید چاره کار باشد اما محدودیت های سیم کارت ها برطرف کننده نیاز شما نخواهد بود و لذا نیاز هست تا اطلاعات ذخیره شده در حافظه گوشی را منتقل کرد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 181 مگابايت به همراه Patch
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
اطلاعات بیشتر
گوشی های پشتیبانی شده

سایـت سـازنــده
 (4.0/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • به روی فایل Block Host.cmd کلیک راست کنید و Run as administrator را بزنید (در صورت استفاده از آنتی ویروس،موقتا آنتی ویروس را غیرفعال کنید و بعد فایل را اجرا کنید )
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید و مسیری که نرم افزار نصب شده است را مشخص کنید.
  • در قسمت Activation نرم افزار Camera Phone Copier Express را انتخاب کنید و کادر مربوط به name و company را به دلخواه تکمیل کنید.
  • روی دکمه Activate کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10