در حال بارگذاری...

iFunBox 3.0 + 1.8.1601 MacOSX مدیریت کامل آیفون، آیپد و آیپاد

موبایل TRACKER 153973 12 بهمن 1394

iFunBoxiFunBox

  یکی از مشکلات دستگاههای جیلبریک شده آن است که به وسیله آیتونز نمی‌توان اپلیکیشن جدیدی بر روی دستگاه نصب کرد، که دلیل آن این است که تمامی اپلیکیشن هایی که توسط آیتونز نصب نشده است پاک می‌شود. اما این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که حتی اپلیکیشنی رایگان از آیتونز دانلود و سپس فایل نصب آن را توسط آن برروی آی دیوایس نصب کنید بدون آنکه برنامه های دیگر شما آسیبی ببیند. i-FunBox قادر است فایل‌های پی دی اف مربوط به iBooks را نیز بر روی سیستم شما و یا از سیستم شما برروی آی دیوایس کپی کند. از شاخص‌ترین ویژگی‌های این نرم افزار امکان بازیابی مجدد یا Recovery فایل‌های موسیقی و ویدیویی شما که بر روی دستگاه پاک شده است، می‌باشد .

نرم افزار i-FunBox نرم افزاری مدیریتی است که از 19 زبان زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی پشتیبانی می‌کند. این نرم افزار قادر است به فایل‌های سیستمی دستگاه شما نیز امکان دسترسی دهد. همچنین امکان اضافه و کم کردن پوسته، زنگ، تصاویر و همچنین امکان انتقال فایل‌های نصب برنامه‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند .

این نرم افزار مدیریتی می‌تواند فایل در خواستی شما را بر روی آی دیوایس جستجو کند. همچنین با داشتن قسمتی به نام SSH Terminal، شما اگر یکی از توسعه دهندگان اپلیکیشن های آی دیوایس هستید می‌توانید برروی اپلیکیشن ها مدیریت کرده و حتی آن‌ها را ویرایش کنید. شما به دلیل دسترسی به کلیه فایل‌های سیستمی قادر خواهید بود که مثلاً یک فایل موسیقی را خودتان به پوشه مورد نظر انتقال دهید و بالعکس این کار را انجام دهید .

از جمله ویژگی های این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد :


مدیریت فایل های آیفون، آیپد و آیپاد :
این مدیریت همانند اکسپلور ویندوز و حتی قوی تر و آسان تر از آن عمل کرده  و شما قادرید تا فایل ها را از کامپیوتر به صورت بهینه به آیفون خود انتقال دهید. این برنامه ios 4 را به خوبی پشتیبانی می کند که می توان یکی از ویژگی های چشم گیر آن باشد .


قابلیت نصب برنامه ها و پشتیبان گیری :
نصب برنامه ها به صورت ایمنی و بهینه شده و می توانید برنامه ها را به آسانی نصب و یا پاک کنید و شما قادرید برنامه های که مجوز نصب در گوشی آیفون برای آن ها صادر نمی شد و یا به زبانی ساین نشده بود را به وسیله این برنامه به راحتی نصب کنید .

آیفون و آیپاد خود را به یک usb قابل حمل تبدیل کنید :
انتقال فایل های عمومی به راحتی در این برنامه میسر می شود طوری که سرعت انتفال آن در گوشی های آیفون فراتر 5mb/s و در آیپاد حدود 15MB / s است که این سرعت بسیار چشم گیر است که می توانید از گوشی خود به عنوان یک دیسک سرد یا USB استفاده کنید .


جستجوی پیشرفته :
جستجو پیشرفته در پوشه مورد نظر و یا به صورت کلی حتی در پوشه های سیستمی بر اساس نام، اندازه در گوشی ایپاد و ایفون از ویژگی های دیگر این برنامه می باشد که به راحتی به وسیله این برنامه می توانید فایل مورد نظر خود را در کمترین زمان پیدا کنید که بدون شک از هدر رفتن وقت جلوگیری می کند .


مدیریت آهنگ ها و ویدیوها :
به وسیله این برنامه شما می توانید آهنگ ها و فیلم های خود را به طور کامل مدیریت کنید و از آن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید. از iTunes اپل آهنگ دانلود کنید که این عمل به صورت خوذکار انجام می شود در هنگامی که ایفون و یا آیپاد شما به iTunes متصل باشد .


برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
نسخه ویندوز
دانلود با حجم 21 مگابايت ( رایگان )
لینک کمکی ( Mirror Link )
نسخه MacOSX
دانلود با حجم 3 مگابايت
لینک کمکی ( Mirror Link )

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار