در حال بارگذاری...

Cisdem AppCrypt 7.1.0 Mac منع دسترسی به برنامه ها در مکینتاش

Cisdem AppCrypt

Cisdem AppCrypt

 نرم افزار کاربرد برای افرادی طراحی شده است که دستگاه مک خود را در اختیار دیگران می‌گذارند. با استفاده از برنامه AppCrypt امکان منع دسترسی به برخی برنامه‌ها فراهم می‌شود تا جلوی تغییر برنامه‌ها توسط دیگران گرفته شود. استفاده از آن بسیار آسان است. کافی است یک رمز عبور تعریف شود و برنامه‌ها و وب‌سایت‌های موردنظر به لیست مسدودی افزوده شود. پس از این کسی نمی‌تواند بدون داشتن رمز عبور به برنامه‌ها و وب‌سایت‌های حفاظت‌شده دسترسی داشته باشد. هم‌چنین می‌توان جلوی دسترسی کودکان به برنامه‌ها را در زمان‌های نامناسب گرفت و زمانی مشخص برای قفل شدن برنامه‌ها تعیین کرد.
به‌علاوه نرم‌افزار Cisdem AppCrypt می‌تواند تلاش‌های ناموفق برای ورود را رصد کند و نام برنامه، تاریخ، زمان، عملیات و عکسی که با دوربین جلوی مک گرفته شده است را ارائه کند. هر زمان که رمز عبور برنامه اشتباه وارد شود، این نرم‌افزار تاریخ، زمان، نام برنامه‌ای که باعث ایجاد اخطار شده است و تصویر شخص را با استفاده از دوربین پیش‌فرض آی‌سایت (iSight) ثبت می‌کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید

دانلود با حجم 7 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Supported Operation Systems
  • macOS 10.12 or later (Apple Silicon compatible)