در حال بارگذاری...

Folx GO + Folx Pro 5.27 Mac مدیریت دانلود در مکینتاش

Folx

Folx

 فولکس نرم افزار مدیریت دانلود برای مکینتاش میباشد که دارای رابط کاربری زیبا و ساده می باشد. با استفاده از برنامه Folx به راحتی می توان دانلود ها را مدیریت کرده و با استفاده از قابلیت های آن ، محتوای دانلود شده را دسته بندی و مدیریت کرد. این برنامه تورنت های جستجو را از اپلیکیشن ها به صورت مستقیم فعال کرده و دیگر نیازی به مرور در میان تورنت ترکرهای چندگانه برای جستجو نیست. با استفاده از این برنامه فقط کافیست تا کلمه کلیدی را در Folx وارد کرده و سپس این برنامه جستجو را میان لیست های متعددی از تورنت ترکرها آغاز می کند و لیستی از نتایج مرتبط را نمایش می دهد. برنامه Folx با تقسیم دانلودها تا حدود 20 قسمت ، موجب افزایش چشمگیر سرعت دانلود می شود. از طرفی امکان کنترل سرعت دانلود به صورت دستی و خودکار توسط برنامه و به منظور اختصاص ترافیک بهینه وجود دارد.
از دیگر قابلیت های نرم افزار Folx می توان به امکان تنظیم زمان شروع دانلود و همچنین اقدام پس از اتمام دانلود مانند خاموش کردن سیستم ، تغییر به حالت خواب یا خروج از برنامه اشاره کرد.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
Operation Systems
  • macOS 10.9 or later 64-bit
Folx Pro
دانلود 5.27 با حجم 18 مگابایت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
Folx GO
دانلود ورژن 5.27 با حجم 14 مگابایت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

مطرح کردن سوالات و مشکلات Folx

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار