در حال بارگذاری...

NeoFinder 8.1.1 Mac سازماندهی اطلاعات در مکینتاش

NeoFinder

NeoFinder

 نرم افزاری کاربردی که اطلاعات را به سرعت روی هارد دیسک داخلی ، خارجی و سایر درایوهای در سیستم عمل مکینتاش سازماندهی می‌کند. برنامه NeoFinder همۀ اطلاعات را دسته‌بندی می‌کند تا کاربر بتواند کنترل آرشیو اطلاعات یا مجموعۀ دیسک‌ها را کنترل کند. یافتن سریع فایل‌ها با پشتیبانی از فراداده (metadata) گسترده امکان‌پذیر است. پنجرۀ تنظیمات دسته‌بندی، کاربر را قادر می‌سازد که تعیین کند چه فایل‌هایی باید اطلاعات فراداده را نگه دارند، چه آرشیوهایی باید فهرست (index) شوند (مانند فایل‌های ایمیج درایوها، ZIP و Stuffit و RAR و TAR) یا چه مواردی نادیده گرفته شوند. همین روند کار برای یافتن فایل‌های خاص استفاده می‌شود. می‌توانید محل جست‌وجو، نوع فایل، در نظر گرفتن نام فایل، طول، مسیر، برچسب‌ها، تاریخ ایجاد یا تغییر و موارد دیگر را تعیین کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 31 مگابايت

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Supported Operation Systems
  • macOS 10.10 or later 64-bit 
  • Apple Silicon or Intel Core processor