در حال بارگذاری...

جلوگیری از حذف برنامه های مترو در ویندوز 8

soft98حذف برنامه ها در ویندوز ۸ به آسانی قابل انجام است. تمام کاری که کاربر باید انجام دهد این است که به صفحه استارت رفته و روی نرم افزار مورد نظر کلیک راست نماید. منویی باز خواهد شد که در آن می‌توان به آسانی حذف برنامه مورد نظر را انتخاب کرد. این درحالی است که این امکان برای تمام کاربران ویندوز نیز قابل انجام است. به مشکلاتی که ممکن است از طرف چند کاربر بی‌سواد برایتان به وجود آید فکر کنید! پس فکر می‌کنم برای جلوگیری از حذف برنامه‌های مترو در ویندوز ۸ هم عقیده باشیم!
    به حالت دسکتاپ رفته و کلیدهای ویندوز و R را همزمان فشار دهید تا پنجره Run باز شود. عبارت gpedit.msc را تایپ کرده و اینتر بزنید تا پنجره ویرایشگر group policy باز گردد.

soft98

    سپس به مسیر زیر بروید:
    User Configuration\Administrative Templates\Start Menu and Taskbar
    در سمت راست پنجره Prevent users from uninstalling applications from Start را جستجو و برروی آن دوبار کلیک کنید.

 

soft98 

 

 

    پنجره جدیدی باز خواهد شد که باید Enabled را مانند تصویر انتخاب نمایید.

 

soft98 

 

 

    تقریبا کار ما تمام شده است. تنها باید کاری کنیم که این تغییرات هرچه زودتر برروی کامپیوترمان اعمال شود. باز هم پنجره Run را با فشردن دکمه‌های ویندوز و R باز کنید و عبارت gpupdate /force را درون آن تایپ و اینتر را فشار دهید.

 

 soft98

 

 

    توجه داشته باشید که قبل از / حتما یک فاصله زده باشید تا خطایی مانند تصویر زیر مشاهده نشود.

 

soft98 

 

 

    بعد از اتمام مراحل فوق به حالت مترو بازگردید و روی برنامه‌ای راست کلیک کنید. خواهید دید که دیگر گزینه‌ای برای حذف برنامه‌ها وجود ندارد.

 soft98

منبع : نود ایران

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید


 (4.0/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.