در حال بارگذاری...

No Clue's Token Restore 2.4 بک آپ گرفتن از لایسنس ویندوز 8 برای نصب مجدد

 soft98


No Clue's Token Restore

  پس از نصب ویندوز 8، مایکروسافت به مدت 90 روز به شما فرصت میدهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید و چنانچه از قابلیت های ویندوز راضی بودید می بایستی نسبت به خرید شماره سریال قانونی اقدام کرده و ویندوز خود را از طریق اینترنت فعال کنید، فعلا راه حل این موضوع گرفتن سریال از طریق نرم افزار Skype برای اکتیو کردن ویندوز 8 است، تنها مشکل گرفتن سریال بعد از هر دفعه عوض شدن ویندوز است، ولی با استفاده از نرم افزار No Clue's Token Restore و گرفتن بک آپ از لایسنس ویندوز 8 این مشکل نیز برطرف میشود .

روش استفاده از نرم افزار No Clue's Token Restore:
  • زمانی که ویندوز را اکتیو کردید برنامه را اجرا می کنید و سریالی رو که برای اکتیو کردن وارد کردید در برنامه هم وارد می کنید و بک آپ میگیرد. فایل بک آپ را ذخیره کنید .
  • اکنون میتوانید ویندوز رو مجدد نصب کنید، ارتباط خود را با اینترنت قطع کنید برنامه را دوباره اجرا و سریال را وارد کنید آدرس فایل بک آپ را به برنامه بدهید و ریستور کنید

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 50 کیلوبایت
بحث در مورد این مطلب در انجمن

 (4.1/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.