در حال بارگذاری...

آموزش استفاده حرفه ای ‌تر از صفحه کلید

آموزش استفاده حرفه ای ‌تر از صفحه کلید 
ابتدا قصد داریم به معرفی چند کلید کاربردی در محیط ویندوز بپردازیم که با استفاده از آنها می‌توانید تنها با دو کلید، یکی از برنامه‌های موجود در ویندوز را فراخوانی کنید. این کلیدها می‌توانند سرعت شما را در کار با کامپیوتر بالاتر ببرند و شما را حرفه‌ای‌تر جلوه دهند.


شما می توانید با نگه داشتن کلید WINDOWS در همان حالت که آن کلید را نگه داشته‌اید، کلید E را بزنید، مشاهده می کنید که MYCOMPUTER فعال می شود.

با نگه داشتن کلید WINDOWS، کلید D را بزنید، مشاهده می کنید که SHOWDESKTOP نمایان می شود. برای آنکه با مفهوم این جمله آشنا شوید قبل از اجرای این ترفند یک پنجره مانند MYCOMPUTER باز داشته باشید. بعد از اجرای این ترفند می‌‌بینید که صفحه فعال شما به صورت HIDEN قرار می‌‌گیرد.

با نگه داشتن کلید WIDNOWS، کلید R را بزنید، مشاهده می‌‌کنید که پنجره RUN در سیستم شما اجرا می‌‌شود.

با نگه داشتن کلید WINDOWS، کلید F را بزنید، مشاهده می کنید که پنجرهSEARCH برای شما فعال می‌شود.

با نگه داشتن کلید WINDOWS، کلید U را بزنید، مشاهده می‌کنید که برنامه UTILITYMANAGER فعال می شود.

اگر همین ترفند را برای سایر کلیدها امتحان کنید خواهید دید که اگر برنامه‌ای در DESKTOP داشته باشید که ابتدای آن با همان حرفی که شما زده‌اید شروع شود، اجرا می‌‌شود.


در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید


 (4.1/5)
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.