در حال بارگذاری...

اضافه کردن Watermark به اسناد Word در آفیس 2013

word


اضافه کردن Watermark به اسناد Word در آفیس 2013همانطور که می دانید واترمارک کردن اسناد به منظور حفاظت آنها در برابر کپی شدن آنها می باشد که برای ایجاد واترمارک علاوه بر متن می توانید از تصاویر نیز استفاده کنید که ما در این مطلب شما را با چگونگی انجام این کار در

Word 2013

  آشنا می سازیم .

به منظور انجام این کار ابتدا سند مربوطه تان را اجرا و سپس تب Design را همانند شکل زیر انتخاب کنید :

 

 

حال همانند شکل زیر گزینه Watermark را انتخاب کنید :

 


بعد از انتخاب گزینه Watermark پنجره ای همانند شکل زیر برایتان نمایان می شود که شامل واترمارک های پیش فرض می باشد که شما می توانید از آنها برای فیلتر گذاری اسنادتان استفاده کنید همچنین می توانید با انتخاب گزینه Custom Watermarks متن و یا لوگوی مورد نظرتان را به آن اضافه کنید :

 

 

با انتخاب گزینه Custom Watermarks به منظور سفارشی سازی واترمارک با کادری همانند شکل زیر روبه رو می شوید که گزینه Pictures Watermark برای اضافه سازی عکس و گزینه Text Watermark به منظور انتخاب متن می باشد :

 

 

اگر گزینه Pictures Watermark را انتخاب سازید همان طور که اشاره کردیم می توانید از تصویر نیز به منظور ایجاد واترمارک استفاده کنید. شما می توانید همانند شکل زیر برای انتخاب عکس از روی کامپیوترتان گزینه Browse را انتخاب سازید. استفاده از Clip Art های موجود در Office.com و همچنین عکس هایتان در SkyDrive و جستجوی و انتخاب مستقیم تصاویر از Bing نیز امکان پذیر می باشد .

 

http://img.noodi.net/uploads/137072468258265.png

 

شما همچنین می توانید اندازه تصویر مورد نظرتان را تغییر و یا درصد رنگ آن را سفارشی کنید :


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید


 (4.0/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.