در حال بارگذاری...

Abelssoft MalwareTerminator 2024 v11.0 حذف نوار ابزار مزاحم در مرورگر

اینترنت / مرورگر وب SalaR 5866 17 آبان 1402
Abelssoft MalwareTerminator Abelssoft MalwareTerminator نرم افزار قدرتمندی و کاربردی که توسط آن میتواند تولبار یا همان نوار ابزارهای مزاحم را حذف کند. برنامه Abelssoft MalwareTerminator قادر است که تولبارهای مخفی و هر برنامه ای در مرورگر سیستم نصب شده است را حذف کند. حتی آنهایی که از چشم کاربران حرفه‌ای نیز مخفی شده اند به راحتی با Abelssoft MalwareTerminator قابل حذف خواهند بود. تولبار های مزاحم و بلااستفاده با نصب نرم‌افزارهای رایگان در مرورگر و حافظه سیستم می نشینند. این تولبار های مزاحم تنظیمات استارت مرورگر  را تغییر می‌دهند و ویژگیهای مرورگر را تحت کنترل خود قرار می‌دهند و اغلب موجب ورود بدافزارهای مخرب به سیستم کامپیوتری می‌شوند. اکثر این تولبارها به کاربر اجازه حذفشان را نمی‌دهند. بلکه خود را با سیستم کامپیوتری یکپارچه میکنند و حتی کاربران حرفه‌ای نیز در حذف آنها با مشکل مواجه می‌شوند.
برنامه Abelssoft MalwareTerminator کاربر را قادر میسازد تا سیستم کامپیوتری خود را در شروع بکار ویندوز اسکن کرده و تمام تولبار های نصب شده را در داشبورد به صورت مرتب نمایش میدهد و براحتی میتوان آنها را حذف نمود. این برنامه به صورت کامل سیستم‌های کامپیوتری را در برابر تولبار های مزاحم حفاظت می‌کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 3 مگابايت ( کرک شده )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین مرورگر اینترنتی

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • نرم افزار کرک شده ( از پیش فعال شده ) میباشد و نیازی به فعال سازی نیست.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11