در حال بارگذاری...

Abelssoft ToolbarTerminator 2020 7.0 حذف نوار ابزار مزاحم در مرورگر

Abelssoft ToolbarTerminator

Abelssoft ToolbarTerminator

 نرم افزار قدرتمندی و کاربردی که توسط آن میتواند تولبار یا همان نوار ابزارهای مزاحم را حذف کند. برنامه ToolbarTerminator قادر است که تولبارهای مخفی و هر برنامه ای در مرورگر سیستم نصب شده است را حذف کند. حتی آنهایی که از چشم کاربران حرفه‌ای نیز مخفی شده اند به راحتی با ToolbarTerminator قابل حذف خواهند بود. تولبار های مزاحم و بلااستفاده با نصب نرم‌افزارهای رایگان در مرورگر و حافظه سیستم می نشینند. این تولبار های مزاحم تنظیمات استارت مرورگر  را تغییر می‌دهند و ویژگیهای مرورگر را تحت کنترل خود قرار می‌دهند و اغلب موجب ورود بدافزارهای مخرب به سیستم کامپیوتری می‌شوند. اکثر این تولبارها به کاربر اجازه حذفشان را نمی‌دهند. بلکه خود را با سیستم کامپیوتری یکپارچه میکنند و حتی کاربران حرفه‌ای نیز در حذف آنها با مشکل مواجه می‌شوند.
برنامه Abelssoft ToolbarTerminator کاربر را قادر میسازد تا سیستم کامپیوتری خود را در شروع بکار ویندوز اسکن کرده و تمام تولبار های نصب شده را در داشبورد به صورت مرتب نمایش میدهد و براحتی میتوان آنها را حذف نمود. این برنامه به صورت کامل سیستم‌های کامپیوتری را در برابر تولبار های مزاحم حفاظت می‌کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10