در حال بارگذاری...

Epic Browser 91.0.4472.124 Win/Mac مرورگر سریع و امن اپیک بر پایه کروم

اینترنت / مرورگر وب roxeen 103494 9 مهر 1400
Epic Browser Epic Browser مرورگر وب که برپایه کروم طراحی شده است. مرورگر شامل 1500 نرم افزار نوار کناری است. دارای آنتی ویروس که به طور خودکار اسکن میکند. اجازه می دهد تا سیستم خود را به صورت دستی اسکن کنید. Epic هر گونه ویروس را شناسایی و آن را از بین میبرد. Epic شما را به بازدید از یک وب سایت شناخته شده به ویروس که دارای میزبان یا تروجان هستند هشدار می دهد. این سرویس همچنین حفاظت از ضد فیشینگ است.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه Windows
دانلود با حجم 60 مگابایت
نسخه Mac
دانلود ورژن 91.0.4472.114 با حجم 141 مگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
بحث و گفتگو برای انتخاب بهترین مرورگر اینترنتی

سایـت سـازنــده
 (4.4/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود
  1. Alireza (ميهمان)  ~ 1397/09/26
    من از کروم استفاده میکنم. وهمه دوستان کم وبیش از سنگینی و کندی کروم خبر دارند .در بین مرورگرهای سبک تنها مرورگری که واقعا سبک و سریع است. همین مرورگر epic است. البته بنده از خود سایت epic دانلود و نصب کردم .ولی فکر نکنم تفاوتی داشته باشه. من خیلی از این مرورگر راضیم. و به دوستانی که دنبال مرور گر ساده سبک و سریع هستند حتما این مرورگر رو امتحان کنند .و یه سوال از دوستان سافت98 داشتم. این سایت(epic) واسه اندروید هم مرورگر منتشر کرده یا نه؟ چونکه مرورگر اندروید به همین اسم دو یا سه تا تو گوگل استور معرفی شده ولی معلوم نیست. مال همین گروه است یا نه. با تشکر