در حال بارگذاری...

Xshell 5 Commercial 5.0.0835 شبیه‌ ساز ترمینال و اتصال به سرور از راه دور

Xshell 5 Commercial Xshell 5 Commercial   نرم‌افزاری قوی جهت شبیه‌ سازی ترمینال و اتصال به سرور از راه دور است که از پروتکل‌ های SSH, SFTP, TELNET, RLOGIN و SERIAL پشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار مجموعه‌ای از عملکردها و ویژگی‌ها را در قالب یک مجموعه و با هدف پیشروی در صنعت ارائه می‌دهد که در جایگزین‌ های رایگان آن، چنین قابلیت‌ هایی در دسترس نیستند. همچنین ویژگی‌هایی مانند محیط جدول‌ بندی شده، انقال پورت دینامیک، Key Mapping سفارشی، دکمه‌های تعریف شده توسط کاربر، برنامه‌نویسی VB و ترمینال یونیکد جهت پشتیبانی از نمایش کاراکترهای ۲ بایتی و زبان بین‌المللی که اغلب کاربرهای حرفه‌ای به دنبال آن‌ها هستند در این نرم‌افزار گنجانده شده است.
Xshell بسیاری از ویژگی‌ های کاربرپسندی را که در سایر نرم‌افزارهای شبیه‌ ساز در دسترس نیستند به شما ارائه می‌دهد. این ویژگی‌ها شامل آپلود فایل تحت الگوریتم Zmodem با عمل Drag and Drop و دانلود فایل با انتخاب نام فایل، حالت ساده، حالت تمام صفحه، گزینه‌های شفاف‌سازی (Transparency) و سایر حالت‌های طراحی سفارشی می‌باشد. این قابلیت‌ها به هنگام انجام وظایف ترمینال می‌تواند وقت و تلاش کمتری را از شما به کار گیرد و سافت 98 شرایطی را برای شما محیا کرده تا از این نرم‌افزار بهره‌ی کامل ببرید.
  • جایگزین تل‌نت‌های ناامن:
Xshell از شبیه‌سازهای ترمینال VT100, VT220, VT320, XTERM, LINUX, SCOANSI و ANSI پشتیبانی می‌کند و گزینه‌های مختلف ظاهری در ترمینال را برای شما فراهم می‌کند تا جایگزینی برای تل‌نت‌های قدیمی باشد.
  • پشتیبانی از اتصالات امن برای X11 و برنامه‌های TCP/IP
Xshell از قابلیت Port Forwarding تحت مکانیسم SSH Tunneling پشتیبانی می‌کند به طوری که تمامی برنامه‌های TCP/IP می‌توانند بدون هیچ‌گونه تغییراتی در خود برنامه، اتصالی امن را به اشتراک گذارند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
Supported Operating Systems :
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 Service Pack 1, Windows Server 2012, Windows Vista Service Pack 1, Windows XP SP3, Windows Server 2003 SP2 Microsoft Windows Terminal Server, Citrix MetaFrame for Windows