در حال بارگذاری...

System Surveillance Pro 6.8.0.14 نظارت و كنترل سيستم از راه دور

soft98System Surveillance Pro

  كنترل و نظارت سيستم در زماني كه شما در پشت آن حضور نداريد , مي تواند يكي ديگر از نيازهاي بسياري از كاربران باشد این نرم افزار يك ناظر خوب و مطمئن در هنگام نبود شماست مي تواند امكان كنترل سيستم را از راه دور به شما بدهد , اين نرم افزار قادر است تمامي كليد هاي تايپ شده , وب سايتهاي مشاهده شده و همچنين برنامه هاي اجرا شده را براي شما با جزييات كامل و در صورت نياز با تصوير براي شما ذخيره نمايد و يا به آدرس Email شما ارسال كند. علاوه بر ضيط اطلاعات , توانايي جلوگيري و فيلتر نمودن دسترسي كاربر به تعدادي وب سايت خاص را داراست و يا حتي مي تواند به يك يا چندين كلمه حساس باشد و در صورت مشاهده ي تايپ آن كلمه , فورا به شما Email  بزند و جزييات را همراه با تصوير برايتان ارسال نمايد ! همچنين قادر است مكالمات چت اينترنتي سيستم را نيز تماما ضبط نمايد .

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید

دانلود با حجم 1 مگابايت به همراه Patch
لینک کمکی ( Mirror )
لینک کمکی ( Mirror )


تصویری از محیط نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.