در حال بارگذاری...

LanSweeper 10.4.3.1 نرم افزار نظارت بر کامپیوترهای شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 28700 14 اسفند 1401
Lansweeper

Lansweeper

 نرم افزاری کاربردی که برای مدیران شبکه طراحی شده تا ابزاری ساده و کارامد به منظور رسیدگی به سخت افزار و نرم افزار در اختیار داشته باشند. با استفاده از برنامه LanSweeper می توانید تمام شبکه را اسکن کنید و اطلاعات دقیق مربوط به نرم افزارهای نصب شده را روی هر یک از کامپیوترهای متصل به شبکه استخراج کنید. با این کار می توانید به سرعت متوجه شوید که چه برنامه هایی در حال استفاده اند، چه نسخه ای از آن ها در حال اجراست و مهم تر از همه این که اطلاعات سازنده را بررسی کنید. به علاوه با نرم افزار LanSweeper می توانید از هرگونه تغییر سخت افزاری مطلع شوید. هرگاه قطعه ای جدا شود یا تغییر کند، بلافاصله به کاربر اخطار داده خواهد شد.
نرم افزار LanSweeper گزارش های خروجی مختلفی را در اختیار می گذارد. این گزارش ها در دسته بندی هایی مانند  مسیر فعال (Active Directory) ، دارایی (Asset) ، اجرای خودکار (Autorun) ، باس (Bus) ،  نمودار (Chart) ، گواهی (License) ، شبکه (Network) ، خدمات (Services) ، نرم افزار (Software) ، ایستگاه کار (Workstation)  و غیره ارائه می شوند. همه گزارش ها با خروجی فرمت های XLS و CSV و XML در دسترس خواهند بود.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • به روی فایل Block Host.cmd کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید ( تـوضیـح )
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید و توسط سریال موجود در فایل Key.txt رجیستر کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
دانلود با حجم 228 مگابايت به همراه سریال


سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار