در حال بارگذاری...

Fiddler 5.0.20211.51073 ضبط و نظارت بر ترافیک اینترنت

اینترنت / شبکه SalaR 22322 13 بهمن 1399
Fiddler Fiddler نرم افزاری که با ضبط ترافیک بین اینترنت و دستگاه شما، اشکال زدایی HTTP و HTTPS را انجام می دهد. Fiddler می تواند برای چندین منظور استفاده شود، اما هدف اصلی آن کمک به کاربران با ثبت همه چیز یا هر درخواست در آزمایش برنامه های کاربردی وب است. این برنامه با اضافه کردن خود به WININET می تواند فعالیت HTTP را ثبت کند تا تمام درخواست ها و رویداد ها را در زمان واقعی بررسی کند. مقدار داده های خروجی گاهی اوقات می تواند overwhelming باشد، بنابراین فیلتر کردن نتایج بسیار توصیه می شود.
از یک سو، Fiddler می تواند داده های ورودی و خروجی را ثبت کند و از سوی دیگر، می توان از آن برای «تغییر» (تغییر یا بهتر است بگوییم، تداخل) با ترافیک در حین انتقال استفاده کرد. Fiddler که به عنوان یک debugger وب طراحی شده است.

رابط کاربری ممکن است در نگاه اول شلوغ به نظر برسد، اما این به دلیل مقدار زیادی از اطلاعاتی است که قصد ارائه آن را دارد. نگاهی دوم شما را با این impression می گذارد که well-organized و easy to navigate through است.
Statistics شامل پارامترهای عملکرد مانند زمان پاسخ و مقدار داده های transmitted (به صورت بایت) است، در حالی که Inspector شامل انواع مختلفی از جزئیات ترافیک در مورد Headers، Cookies، JSON، XML و غیره است. علاوه بر این، می توانید چندین instance را به طور همزمان راه اندازی کنید و می توانید sessions را برای استفاده بعدی ذخیره کنید.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 6 مگابايت ( رایگان )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار